Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek egy egész hetes...

Szerintetek egy egész hetes hiányzás elég ok arra, hogy holnap ne írjak meg egy TZ-t?

Figyelt kérdés

Múlt héten beteg voltam és megkértem egy osztálytársamat, hogy szkennelje be, mit írtak a füzetbe, ehhez képest egyedül hétfőn meg szerdán küldte el, szóval nekem eleve ki is maradt 2 órai kémia jegyzetem...Meg amúgy én nem is tudtam, hogy most írnánk, legalább is nem emlékszem, hogy a tanár említette volna a TZ-t, amikor még ott voltam.

Csak most kicsit félek, hogy megíratja velem és szar lesz, mert régebben volt már ilyenre példa, hogy hiányoztam egy csomó óráról és akkor is megíratta, de az legalább jó lett, mert csak számolási feladatokból állt főként, ez meg elmélet._.

Szóval szerintetek megírathatja velem a kémia TZ-t, ha nem voltam egy hétig? Egyszer mintha hallottam volna valami ilyesmit, hogy 1 hetes hiányzás után nem írathatnak a tanárok TZ-ket, de nem vagyok benne biztos :/


2015. febr. 2. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem

Tudod régen a net elterjedése előtt az ember ismerősei esetleg barátai elvitték a leckét..később már telefonon is közölték a leckét...ma meg a net világában akár be is scanelik...értelmes tanár nem ad halasztást

2015. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvass bele a suli házirendjébe, hogy találsz-e valamit erre vonatkozóan. Ha igen, hivatkozhatsz erre. Ha nem, akkor vagy jó fej lesz a tanár, vagy nincs kiút. A biztonság kedvéért tanulj kémiát, az sosem árt! ;)
2015. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanártől függ, régen tényleg figyelembe vették ezt, de ma már nem annyira, mert sokkal könnyebb információt cserélni, átadni.
2015. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszelni a tanárral, hogy megirod de adjon a kövi óráig felkészülesi időt. Vagy ha nem sikerül jól vallalj be egy kiseloadast. Légy kreatív és talpraesett.
2015. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem,ha már volt olyan,hogy megiratta akkor most is megfogja. Készülj rá aztán ha mégsem iratja meg akkor akár még utána is tudsz tanulni rá:)
2015. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Régi szép gimis idők. :D -Tanárnő én hiányoztam egy hetet, mert beteg voltam nem szeretnék tz-t írni. A normálisabb tanár: +Jó rendben akkor kapsz egy kis haladékot! És az ofő: +Igen akkor az ágyban feküdtél és volt időd tanulni. Tollat elő! :D Szóval ez teljesen tanárfüggő. :D Am. az ilyen infók sosem jutnak el időben az emberekhez. Én még egyszer nem írtam rá facen az osztálytársaimra, hogy mit vettetek, lesz-e beadandó stb? Ellenben, hogy h.nap bemész 0. órára, ja nekem sincs kedvem korán kelni. :D Figyu akkor ne is tesizzünk. :D Én a helyedben tanulnék, ami megvan abból a kettesre rágyúrnék. :D
2015. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat :) Végül megiratta, de azt mondta, írjam rá, hogy hiányoztam és majd ha rossz lesz, kijavíthatom ^^

1.: Mintha olyan természetes lenne, hogy minden háztartásban van egy szkenner...telefonon meg megnézném, hogy diktálsz le valakinek vagy 6 oldalnyi szerves kémiát, tele ábrákkal...-.-"

2015. febr. 3. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az emberséges, normális tanárok mindig adnak halasztást betegség után. Lázasan, betegen nem lehet rendesen tanulni, nem véletlenül marad otthon az ember.
2015. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is a legtöbb tanár azért ad halasztást szerencsére, csak pár olyan tanár van, aki már ahogy visszajöttél, az az első, hogy téged feleltet meg veled írat dogákat is, csak legyen jegyed..
2015. febr. 5. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!