Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Mindíg csúfolnak

Mit tegyek? Mindíg csúfolnak

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mindíg azzal csúfolnak hogy magas a homlokom, gondolkoztam azon hogy frufrut csináltatok de akkor azér csúfolnának. Nem tudom hogy mit tehetnék :( Az az osztálytársam csúfol aki csupa kettes tanuló már majdnem bukott, de mostanában ezt kezdik átvenni a többi fiúk is. Mit mondhatnék nekik? Az sajnos már nem válik be hogy elengedem a fúlem mellett mert akkor mégjobban rámszállnak. Az utolsó mentsváram az hogy jövőre gimibe megyek, de addig mit lehetne szinálnom? A segítséget előre is köszönöm

2015. febr. 3. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Ennyivel még kiegészíteném: Egyszer anyukám vett nekem egy nagyon finom és drága keksznek egy afajta koppintását és sajnos nem az uzsonnás dobozomban vittem hanem a csomagolásában amin rajta volt a coop felirat, és ezt látták és ezzel is csúfolnak
2015. febr. 3. 21:19
 2/10 anonim válasza:

Szia.

Gondolom lány vagy ugye?

Az osztályodban vannak lány barataid?

Csak téged csufolnak?

2015. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Engem is szoktak csúfolni ( ès tudom hogy mennyire bántó ( engem is csak a rossz tanulók piszkálnak) Pl.:dzsakudzi van a hónom alatt ami néha tesi után igaz. Meg h.én nem hordok melltartót csak toppot ezért picinek tűnik a mellem ès erre azt mondják:leharapta a fóka.

Azt tanácsolom hogy mondd meg:ők sem tökéletesek és ne foglalkozzanak veled. Nem tehetsz ròla.

2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az ilyen dolgokat ki kuszobolhetitek egy sötétebb poloval, senki nem látja úgy.

Vagy frankon oda állsz eléjük és megmondod h szálljanak le rólad mert ők sem tökéletesek, nézzenek magukba.

de jo megoldas lehet egy kis image váltás, uj haj, öltözék amitol le esik az alluk.

2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mindenkit csufolnak,ez normalis. Nekem az jon be ha rajuk mosolygok, mintha en is annyira ertekelnem a "poent" mint ok
2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1# Igen lány vagyok és vannak lány barátaim csak az osztályunkba 6 lány jár és 20 fiú. De nem csak engem csúfolnak fiúkat is pl akinek nincs nike cipője azt "büdöscipőzik"


Köszönöm szépen a gyors és segítőkész válaszokat azt nem tudom hogy ha a többi ilyen kérdést is megnézve ennyi normális ember van akkor hogy hogy vannak még csúfolók?

2015. febr. 3. 21:49
 7/10 anonim válasza:

Úgy hogy ezek olyan önbizalom hianyos egyének es nem kapnak otthon elég figyelmet ezert csináljak a masikkal.

Undoritoak mindig is utaltam az ilyeneket.Főleg akik mennek a csordaszellem után mint a birkák mert van egy aki kitalal valamit alltalaban igy kompenzálja a hianyossagait h ne ra figyeljenek.

2015. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

büdös cipőzik?

látszik hogy gyerekek vagytok, és a mai tiniket csak a pénz érdekli

ha nincs menő iphone meg márkás cipő ruha az már a gáz ember a világon és minden áron csúfolni meg piszkálni kell.


Ne töröd velük, de biztosan értékesebb vagy náluk hogy ilyenekkel törődj.


de egyébként szerintem vágathatsz frufrut , akiknek magasabb a homloka annak jól áll. ha meg mégse tetszik hordod feltűzve és meg várod míg meg nő

2015. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Statisztikailag a magasabb homlokú emberek intelligensebbek. Megmondhatod, hogy azért, mert nem akkora az agytérfogatod, mint egy csimpánzé. :D Vannak csípős válaszok, amit be lehet vetni.

pl.

A: Hiába csináltattál frufrut, így is ronda vagy.

B: Kedves, hogy megmondod a véleményed, de a tied pont nem érdekel.

Lehet bennük is találni gyenge pontot, de nem visz előbbre, ha elmérgesedik a helyzet.


De amúgy komolyan: velem is megpróbálták, azt bántják, akit bántani lehet. Tudom, hogy rosszul esik, de ne látsszon rajtad, ha megbántottak. Ha hazamész elengedheted magad, de aki ezt csinálja, az nem elég intelligens ahhoz, hogy szavakkal meggyőzd. Az ilyen ember a társadalom értelmi alján is marad, neked meg lesz jobb társaságod a gimiben.


Csak ne add meg nekik azt az örömöt, hogy hagyod magad megsebezni.

2015. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A büdöscipőből meg a kekszből nagyon "érettnek" gondolom őket.
2015. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!