Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti osztálytársaitok is...

A ti osztálytársaitok is pofátlanok?

Figyelt kérdés
Utálom az osztályom 95 %-át. Annyira pofátlanok, hogy az hihetetlen. Folyton kaját, innivalót meg pénzt kunyerálnak mindenkitől. Múltkor nem kaptak pénzt ezért percekig ütötték az asztalt, azt mondták addig csinálják amíg nem kapnak, mert nem hiszik el, hogy senkinek nincs pénze. A padtársam ma fornettit vett és legalább 15-en köré gyűltek, hogy adjál, adjál nekem is. Az egyik akinelőttem ül elhatározta, hogy nem fog kaját venni, mert spórol, de elvárja, hogy én a kajám felét neki adjam. Volt olyan, hogy üdítőt vettem, mire odaértem a helyemre a hátsó padba háromnegyede elfogyott, mert mindenkinek adni kellett. Ha valaki nem ad valamiből megy a hisztizés, a padütögetés, meg a megverlek te b*zi szemét.

2015. febr. 9. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez komolyan így megy? Hányadikba jársz?
2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen
2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
11-be. Ráadásul itt vannak idősebbek is akiknek már szakmájuk is van.
2015. febr. 9. 20:32
 4/16 anonim ***** válasza:
A tanárokhoz nem fordulhattok, gondolom.
2015. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Múltkor már bejött egy tanár, mert sikongattak meg padot ütögettek, rájuk szólt, de oda se neki.
2015. febr. 9. 20:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem adsz? Hisztizzenek, b#zizzanak, üssék a padot. Majd abbahagyják. Tarts ki és tojd le őket.
2015. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És kártékonyak is. Összefirkálták a falat meg a táblát alkoholos filccel, amit nem lehet lemosni és velünk nakarja kifizettetni az igazgató, azokkal is akik nem csináltak semmit, mert ugye senki nem vállalta magára.
2015. febr. 9. 20:41
 8/16 A kérdező kommentje:
Volt már verekedés is, mert valamin összezördültek. Kettőt akik már nem voltak tankötelesek ki is rúgtak egyet meg estire tettek.
2015. febr. 9. 20:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Keress másik sulit!
2015. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez már a második iskolám, nem nagyon szeretnék harmadikat. Meg hát máshol sem lenne jobb a helyzet. Az előző sulimban is ez volt csak ott ennyire nem volt durva, de mondta a volt osztálytársammal, hogy mióta szakmára járnak azóta ott is ez van. Ezen kívül van még egy suli ahova cigányok járnak 80%-ban a másik sulik meg erősek.
2015. febr. 9. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!