Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti osztálytársaitok is...

A ti osztálytársaitok is pofátlanok?

Figyelt kérdés
Utálom az osztályom 95 %-át. Annyira pofátlanok, hogy az hihetetlen. Folyton kaját, innivalót meg pénzt kunyerálnak mindenkitől. Múltkor nem kaptak pénzt ezért percekig ütötték az asztalt, azt mondták addig csinálják amíg nem kapnak, mert nem hiszik el, hogy senkinek nincs pénze. A padtársam ma fornettit vett és legalább 15-en köré gyűltek, hogy adjál, adjál nekem is. Az egyik akinelőttem ül elhatározta, hogy nem fog kaját venni, mert spórol, de elvárja, hogy én a kajám felét neki adjam. Volt olyan, hogy üdítőt vettem, mire odaértem a helyemre a hátsó padba háromnegyede elfogyott, mert mindenkinek adni kellett. Ha valaki nem ad valamiből megy a hisztizés, a padütögetés, meg a megverlek te b*zi szemét.

2015. febr. 9. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*a volt osztálytársam
2015. febr. 9. 20:48
 12/16 born2rise válasza:
Lány vagy fiú? Az igen, elég furcsa nyugodtan elmondhatjátok a tanároknak is nem hinném, hogy nagy probléma lenne, aki megint ilyet csinál megmondhatod nyugodtan nekik, ahhoz képest, hogy 11-dikes vagy, elég furcsa, sokkal komolyabbnak kellenne lenniük, ha ez megnyugtat enyémek is ilyenek, csak nem ilyen künyi dologból hanem minden másból, még nem nöttek fel, majd felfognak (remélhetőleg) :).
2015. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A lányok sokkal durvábbak. Akiket kirúgtak azok is lányok voltak.
2015. febr. 9. 21:45
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon. De nem mindenki. Volt egy gyerek nálunk aki ilyen volt. Nem kapott, ezért pofán vágta egy osztálytársamat. Olyan állba rúgást kapott vissza hogy azóta szépen kéreget.
2015. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Velem is volt hasonló, én ilyenkor csak annyit tettem hogy:rá se néztem és bemutattam neki. Utána már nem kéregetett
2015. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szerezz herpeszt :D vagy vegyél egy üveg gyömbért és pisilj bele :D csinálj zsíros kenyeret hagymával xd abból nem kérnének.


Sok tapló paraszttal jársz egy osztályba, ilyen az élet, próbálj alkalmazkodni :D

2015. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!