Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyházi iskolából kirúghatnak...

Egyházi iskolából kirúghatnak valakit homoszexualitás gyanújával?

Figyelt kérdés
Egy tanár fenyegetése komolyan vehető, van ok a félelemre ilyen esetben?

2015. febr. 9. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt a tanárt kell kirúgni azonnal, aki ilyennel fenyegetőzik!!!
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jótanuló vagyok jó a magatartásom. Iskolán kívül látott kb 8 hónapja.
2015. febr. 10. 16:26
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

de miért fenyeget?

miért szólt ezzel kapcsolatban hozzád?


mármint azt sem tudom elképzelni, hogy egy tanár azért szólt volna nekem mert látott egy fiúval kézenfogva, csókolózva( nő vagyok)

tehát a sulis dolgokon felül akármi más témával..

2015. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
X. válaszoló. Igen volt oka. Ellógtam az órájáról amire sokszor ő sem jön be. Református az iskola mi katolikusok vagyunk. Pár ember. Csak ez akkorsem helyén való szerintem. Minthogy beírna igazolatlannak vagy hiányzónak ehelyett semmi ilyen hanem egyből a fenyegetés. Most biztosan fiúnak hisztek sokan mert homoszexuálist írtam de az magába foglalja a leszbikusságot is csak sokan nem tudják. Lány vagyok bár nem változtat semmit a helyzeten.
2015. febr. 10. 16:32
 15/22 A kérdező kommentje:
Volt hogy egyedül én voltam a teremben és vártam hogy jöjjön órára. 50%áról ő maga hiányzott
2015. febr. 10. 16:34
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

(lényegtelen a nemed..a sztorim szempontjából volt fontos, hogy heteroként is fura lenne..)



ne foglalkozz vele.. ha akkor nem írt be hiányzónak, akkor már utóbb nem írhat

2015. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

már írtuk, hogy mit tegyél, ha továbbra is ezzel fenyeget

emlékeztesd rá, hogy akkor te pedig bepereled az iskolát, ilyen egyszerű, nem lenne mersze a saját állását kockáztatni

2015. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem felti az allasat. tipikusan az a pap aki felveszi az orakat az iskolaban alig jar be de megkapja a juttatast. es engem pont ezaz h nem zavarna ha beirna hianyzonak. az a torvenyes eljaras. hiszen hianyoztam. de akkor ne a maganeletemmel jojjon.
2015. febr. 11. 16:59
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, hogy félti a juttatásait :)
2015. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Anyádat meleg!
2015. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!