Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lesz még valami következménye...

Lesz még valami következménye vajon? (többi lent)

Figyelt kérdés

15f vagyok és elég nagy incidensbe keverettem a szünetben egy 20 év körüli tanulóval.

Szakiskolán vagyok, ezért van 1-2 túlkoros is, többek között ez is.

A lényeg az hogy háttal állt nekem és elmentem mellette (az útba állt, else fértem kb.) és elkezd magyarázni hogy ésszel közlekedjél csi**ka gyerek én meg visszafordultam és odaálltam elé, tehát egyáltalán nem hagytam magam és káromkodtunk egymásnak elég szépen, de aztán jött a tanár és elmentem onnan ( de még mindíg anyázott kb.)

Óra után kivívott az udvarra hogy intézzük el, én mentem is vele, de az egyik osztálytársam szólt neki ( jóban voltak) és ezután elment.Azt mondta nem tetszik neki ahogy kihúzott magam meg hogy nagy az arcom ( vagyok 20kg).

Ezen kívül volt még ez az, de ígyis elég bő a szöveg és remélem érthetően fogalmaztam.Semmi kedvem vele mindíg balhézni, mert ahol van az osztálya ott szoktunk pingpongozni.

Elnézést hogy ilyen hosszú lett!



2015. febr. 11. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez volt ki írva pár hete nem értem miért nem fogod fel kedves kérdező hogy x@rd már le, ha revansot akarnak venni akkor álj elébe légy férfi!
2015. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!