Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztály társaim állandóan...

Az osztály társaim állandóan cseszegetnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még 1 évem van az általánosból de mintha egy örökké valóság lenne. Állandóan piszkálnak. Utálnak engem és nem tudom,hogy miért... Nem értem mi bajuk lehetne velem sem túlsúlyos sem pedig csúnya...(Tehát egy normális kinézetű lány) Az öltözködésemre sem lehet panasz mert semmi olyat nem veszek fel amiben kin lenne az egész mellem vagy a seggem... Én egyszerűen félek a nagy társaságban ilyenkor nem tudok megszólalni pedig nem vagyok egy csendes fajta... Egy legjobb barátnőm van aki konkrétan lopja a stílusom, a beszéd stílusom (személyiségem) és mindenki őt szereti már meg se merek szólalni mert engem leszólnak,h KUSSOLJAK... Nem tudom mit tegyek.

2014. szept. 30. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne törődj velük majd megunják...
2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esetleg szüleiddel tudsz beszélni erről, vagy az osztályfőnökkel?
2014. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 már 3 éve ezt csinálják:/

2 Mondtam már már az osztályfőnöknek azt mondta,h nem az ő dolga, a szüleim nem tudnak segíteni...:/

2014. szept. 30. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem reagálsz megunják majd, legalább is én velem így volt, engem is basztattak egy jó darabig amíg látták hogy idehidegszenek vele.
2014. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kinek a dolga...? A szülők tenni nem tudnak semmit, de ha elmondod valakinek, az is jó tud lenni. Barátkozz az iskolán kívül is, és majd ha középiskolába mész, akkor bekerülsz egy új közösségbe. ahol lehet minden más lesz.
2014. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pofozd fel a legnagyobb szájút és ennyi. Aztán ha az oszifő pampog ,mond meg neki ,hogy ez sem az ő dolga.
2014. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak iylen gyerekes kiközösítgetés megy, akkor hagyd őket a francba, majd megunják. Ahogy a többiek mondták, barátkozz iskolán kívül. Ha valamelyik kifejezetten rosszindulatból tönkre akar tenni, annak törd el az orrát és nevess rá.
2014. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig piszkáltak valamiért.De ha látják h. hidegen hagy akkor le fognak állni.Engem is elkezdtek csúfolni valamivel de látták hogy rá se hederítek,így többet sose csúfoltak. Ez a titok nyitja. Elmész középsulia ott komolyabbak lesznek már az emerek. Nálam is így volt. Nem volt piszkálódás.Mondjuk én lányosztályba kerültem,ott kicsit komolyabbak már az emberek. :)
2014. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó, az hogy középiskolában normális osztályba kerülsz, az szerencse kérdése. én 180 centis ovodásokkal vagyok
2014. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!