Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitcsináljak hogy befogadjanak?

Mitcsináljak hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

7.es lány vagyok

Az osztálytársaim utálnak és nem tudom miért

Kezdjük azzal hogy sosem voltam olyan beszédes lány aki mindenkinek nyávog , kelleti magát , és az a haver lany fajta aki minden buliban benne van ! Én inkább csendesebb vissza huzodobb lányok közé tartozom akik azokkal nyilnak meg inkább akikel biztonságban érzi magát , mindent próbáltam megtenni nekik semmi nem volt jó kiutáltak az osztályból!!!

Mindig szivatnak ahol tudnak és nem érdeklik mit is érzek mikor ezt csinálják elegem van !!

Alkatra se vékony se dagadt nem vagyok !!

Mit tegyek hogy befogadjanak , megkedveljenek



2015. febr. 18. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél értük,mert ha nem fogadnak el téged olyannak amilyen vagy valójában,akkor ők sose becsülnek meg téged.
2015. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a legtöbb mai lány, mint az osztálytársaid(persze vannak kivételek, de nem sok). Én is ilyen vagyok/voltam, mint te, nálunk is hetedikben kezdődött egymás majmolása, na meg az, hogy de jó kizárni valakit, aki nem olyan, mint a többi. Mindig velem volt a baj, mert nem lettem olyan, mint ők. Ha te más vagy, mint a többi, nem foglalkoznak veled, mert mennek egymás után, mint a birkák. Írtad, hogy már sok mindent megpróbáltál, ne törd magad, ha így nem vagy jó nekik, akkor ez van, ne változz meg teljesen mások miatt. Ha nagyon rossz a helyzet, válts sulit, bár tudom, hogy már hetedikes vagy.. Nehéz a dolog. Viszont próbálj az iskolán kívül barátokat találni, foglalkozz azokkal, akik szeretnek téged. Ha gondolod, írhatsz privát üzenetet, én már egy kicsit idősebb vagyok, de szívesen meghallgatlak.:)
2015. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!