Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre új gimibe kerülök, egy...

Jövőre új gimibe kerülök, egy összeszokott osztályba. Mit tegyek, hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
Eléggé zárkózott és önbizalomhiányos vagyok, nincs sok barátom. Szeretnék ezen változtatni, sok emberrel jóba lenni, de nem vagyok valami kezdeményező típus, ezért nagyon félek, hogy ki fognak közösíteni.
2011. aug. 19. 02:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Velem is ilyesmi a helyzet. :)
2011. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
sajnos tanácsot nem tudok adni : /
2011. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 depp81 válasza:
100%

Egy dolgot tudok tanácsolni:

"Légy önmagad, mindenki más már foglalt" Ha vannak belső értékeid, biztos hogy lesznek barátaid. Bárhogy is viselkedsz, olyanok is lesznek, akik utálnak majd. Ha nem lennél visszahúzódó, akkor is lennének utálkozók. Úgyhogy csak add önmagad és majd alakul minden.

Sok sikert!

2011. aug. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Elárulod, melyik Gimibe mész? (Lehet privátban is, ha mindenki előtt nem akarod) Csakmert lehet, hogy egy suliba fogunk járni, mert nálunk is így van. Csak nekem könnyebb mert addig is oda jártam. De csak 5. óta. És sokat piszkáltak, úgyhogy félek, hogy jövőre mi lesz :S Kérlek írj nekem, hátha egy suliba fogunk járni és barátok lehetünk ;)
2011. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A pár mondatos jellemzésed rám is igaz szóról szóra. Volt már hasonló kérdés, amire válaszoltam, ide is leírom: próbáld pozitívan nézni a dolgokat, egyáltalán nem biztos, hogy kiközösítenek. Az általános sulit annak idején három iskolában jártam ki, minden bajom volt, amikor az új sulikban kezdtem a tanévet. De mindig kellemesen csalódtam, könnyen ment a beilleszkedés, a barátok szerzése, és egyáltalán nem közösítettek ki. Életem legszebb évei:) Sok sikert.
2011. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, igaz. Az összeszokott osztály azonban nem jelentheti azt, hogy egy 15-16 éves korban levő emberek olyannyira intoleránsak legyenek és már ebben a korban alkalmazkodásra, nyitottságra képtelenek, hogy ne fogadjnak el és be egy új embert.


Egyértek: légy önmagad, az a legjobb mindig! Nem kell senkinek sem pedálozni, senkit sem megnyerni magadnak! Biztosan vannak az összeszokott alkolmelegben is olyan emberek, akik magányosak, akiknek csak kevés barátjuk van, akik nem követnik a csordaszellemet(velük érdemes igazán barátkozni!), és ők boldogan forulnak feléd.

A többivel pedig ne foglalkozz! Nem szerethet mindenki és nem kell mindenkit szeretni neked sem.

2011. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az elején ha bárhova is hívnak, menjél el velük! még ha nincs kedved akkor is, ha már az elején visszahúzódsz és látják hogy nem jársz el sehova akkor nem is fognak hívni mert minek... akár te is csinálj programot, mondd hogy mivel új vagy itt és szeretnéd megismerni a többieket ezért menjenek el veled kocsmázni/bulizni/fagyizni, akármi, csak lássák hogy nem vagy unalmas, akkor már keresni is fognak téged és akkor jóság van.

mivel új vagy, meg fogják érteni ha elhívod őket valahova, nem fognak hülyén nézni rád, nyugi :) na hajrá! ;)

2011. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kb minden amit az előzők mondtak, arra vigyázz csak, hogy ne legyél olyan erőltetett mint a Való világból az Ildi mert akkor kiutálnak :DD
2011. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor leszopod az összes pasit, és rögtön szeretni fognak!
2011. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj csak azért sok emberrel jóban lenni, hogy mások jobbnak gondoljanak, miközben önmagad boldogtalan vagy a sok kétszínű ember miatt. Ezzel magad is becsapod.

Gondolj arra, hogy te most tiszta lappal fogsz indulni. Senki nem tud rólad semmit, nem tudják milyen voltál, és milyen vagy.

Nem sok barát kell, hanem néhány, akik igazán jó barátaid. Amúgy, legyél laza, és jófej. Ennyi az egészben a titok. Hidd el, abban az összeszokott osztályban is vannak klikkek. :)

2011. aug. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!