Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti suliban ütöttetek meg már...

Ti suliban ütöttetek meg már valakit? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
Engem aznap pont felhúztak, a gyerek meg odajött hozzám beszólogatni. Én meg elértem a határküszöbömet és adtam egy balhorgot. Fel is dagadt az arca,de nagyon jó érzés volt valamin levezetni azt ami már hosszú hónapok óta gyűlt.

2015. febr. 20. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt már pár ilyen sztorim!xd

Régen is sokat cseszegettek,és meg jogosan megvédtem magamat:D

A legfőbb sztorik:


1)Egy hülye gyerek már hónapok óta bhaszogatott.Én már nagyon meguntam szépen először elmondtam neki hogy kopjon le.nem foglalkozott vele.Utána odamentem azzal hogy szétrúgom a tetves p.csáját,ha még 1szer cseszeget.Persze ezt se fogta fel.Egy nap mikor nagyon felhúzott már úgy voltam vele:"elmondtam neki szépen is csúnyán is,na most szétrúgom a seggét"

Odamentem,és teljes erőmből hátralöktem,rugdostam,és természetesen betartottam az ígértem szétrúgtam a seggét!^-^

2)Egy fogyatékos srác aki sajnos velünk egy csoportba került fogdosta a seggem + a ......om.Fogyatékos volt,nyugtatót kellett szednie.Egy darabig tűrtem,mert nem mertem visszaszólni,mert már előttem is cseszegetett ilyennel lányt,és hát megverte a csajt,és megpróbálta hát...izélni!xd

Ugye mikor már felhúzott szhartam rá gyomorszájon ütöttem és bevertem az orrát.

3)Ez már az előzőeknél sokkal régibb,de mikor a tanteremben beszélgettem a barátaimmal,akkor egy hülye gyerek odajött és elkezdett cseszegetni minket.

Tűrtem hetekig.De egy nap a folyosón nekem jött mert nem hagytam hogy taperoljon.Megfogta a nyakam elkezdett fojtogatni,és én erre thökön rúgtam,hátralöktem,és megtapostam,és végül belerúgtam.


Végül ezekből én kerültem ki jól,mert engem cseszegettek én meg kiálltam magamért.Így utólag az a barom aki az 1)-ben volt srác azzal ma jóban vok!:,D


Szerintem jogosan cselekedtél.De azért ne verj meg mindenkit aki cseszeget.:D

2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ja és hozzáteszem + 13/L

xd

2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2015. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Fhuu, nekem sok volt :D Annyit előzetesben, hogy cigányokkal teli osztályba jártam általánosban, és érdekes módon magyar származású emberrel sose verekedtem, csak cigánnyal (vagy félcigánnyal, tökmind1, ugyan az).


Volt egy kis vézna 160 centis gyerek, aki mindig pampogott, kisebbségi komplexusa volt, vagy nemtudom, néha jófej, meg minden, aztán bekattan, és tolja a hülyeségeit, és ilyenkor az osztáyból kb mindenki adott volna neki minimum 2 pofont... 6.-ba egyszer összevesztem vele, mert bekattant, aztán arrébbmentem, nem akartam megölni szegényt, de amikor odajött hozzám pár gyerek, hogy ****anyázott engem, bementem a terembe (ki volt nyitva, kb mindenki bent volt, de az óra még nem kezdődött el), számonkértem, hogy anyázott-e, meg ilyenek, és azvolt a válasz, hogy -idézem- "és akkor mi van?". Mondtam neki, hogy az van, hogy ha igen, akkor meg foglak ütni elég keményen, és az volt a válasz, hogy -a felém fordított arcára mutatva-: ide kérem! Aztán megkérdeztem még néhányszor, hogy tényleg, meg ilyenek, mindeig helyeselt, letettem az almámat, amit éppen ettem, és egy rohadt nagyon odavertem neki, de olyat, hogy megszédült. Viszont ismertem, és tudtam, hogy ha arrébb megyek, nekem fog jönni, szóval rányomtam a padra, hasbavágtam, aztán felnyomtam a falra, és bordákra adtam neki, aztán szétszedtek. Ezután még a tanártól is kapott egy pofont, mert visszapofázott elég keményeket xdd.


Ugyanezt a 7.-ben az ebédlő előtt is megagyaltam vmi anyázás miatt (erre nem emlékszem rendesen), meg 8.-ban is. A 8.-os úgy történt, hogy ott voltunk 6-an 7-en a suli bejárati ajtaja előtt (a bejárati ajtónál kb van egy 3*6-7 méteres rész, két rövidebb oldalán a suli falaival, az egyik hosszabb oldalán ajtókkal, másik hosszabb oldalán pedig 2 lépcsőőfok van az udvar fele), ez is ott volt, és elkezdett nekem pampogni. Addig hzúta az agyam, ameddig közöltem, vele, hogy ha tovább csinálja, meg fogom verni, velem ne szemétkedjen. Ezután beszólt valami komolyabbat, én meg lelöktem azon a 2 lépcsőfokon. Visszajött, odaállt hozzám 5 centire, nézett fel rám, és leköpött szotyival (azt hittem először, hogy rágó, később ő mondta nekem, hogy milyen rágó, szotyival köptelek le, a tanár előtt meg bár ő mondta nekem, hogy szotyival köpött le, tagadta, hogy leköpött volna). Ebben a pillanatban kapott egy balegyenes-jobbegyenes-balegyenes-jobbhorog kombót, csak már sajnáltam tovább ütni, mert elég gyökér gyerek volt, szóval levittem a földre, és leszorítottam (vesztes helyzetben se azt mondta, hogy engedj el, hanem hogy ő nem lát a kapucnijától, és ezért nem tud tovább küzdeni. Ott tartottam vagy 5 percig, hogy felfogja, hogy kikapott - hál istennek az egész uvdaron csak mi voltunk 7-en, tanár nem volt. A cigányok is oltották a gyereket, hogy ezért ne kötöszködj a nagyobbal, meg ilyenek. Aztán elengtedtem, a 8. osztály további idejében meg nem győzött nyalizni, azóta is mindig köszön. xd


Ugyanez a gyerek egyszer 7.-ben a lépcsőn megfogta a vállamat, meg a lépcsőkorlátot, én meg mentem tovább lefele a lépcsőn, pont nem érdekelt, hogy mit bénáskodik, és ahogy lejjebb mentem, lecsúszott a keze a vállamról, és leesett, gurult 2 lépcsőfokot (pont lépcsőforduló volt). Odamentem hozzá, h na akkor jófej leszek, és felsegítelek, ő meg közölte velem, hogy húzzak a ***ába. Jólvan, gondoltam magamba, h akkor **** meg, lementem a lépcsőn, ő még ott fetrengett, lementem a wc-be, elvégeztem a dolgom az ajtós részbe, és ahogy jöttem ki, akkor láttam, hogy utánam jött másik 2 gyerekkel, hogy ők akkor most megvernek. Odalépett hozzám az egyik, meglökött, már készülődött a másik 2 is, csak amikor lenyomtam neki a balegyenes-jobbhorgot, megszédült, és pofánrugtam, elment a bátorságuk, összeszedték a gyereket, és elhúztak.


Ezt a gyereket is megvertem még utána, 8.-ban az udvaron különböztünk össze, ő is ezzel az "ide kérem" dologgal jött, én meg bevágtam neki egy balhorgot (nagyon béna voltam, mert rosszul találtam, és a bal kezem mutatóujjához tartozó kézközépcsont eltört, a bütyköm lecsúszott, hál istennek nem kellett műteni), csak volt ott egy másik gyerek is, egy kicsit bátrabb, és ő nekem jött. Lefogtam a nyakát annak, amelyiket pofánvágtam, néha ütöttem -jobbkézzel- a bordáit, közben a másik gyereket fejbe meg hasbarugdostam, aztán hozzávágtam az éppen folytogatottat is, és elterültek, én meg bementem (utána meg haza, ahol jól le is basztak, hogy hogy lehetek olyan béna, hogy eltöröm a kezem).


Volt még egy dagadt is, 100 kilós volt a gyerek, és "viccből" elkapta a nyakamat, és elkezdett fojtogatni, én kibújtam, és amikor már kezdtem volna ordibálni vele (később elmondta, hogy ez "véletlen" volt), orronvágott, én lenyomtam neki a jobbhorgot, csak nem találta el, mert elmértem, aztán padokat felborítva birkóztunk, szétszedtek... Nem hagytam annyiban, és még aznap megfülelte, hogy hazafele el fogom kapni, elhívott a wc-be, és azt mondta, hogy adjam vissza neki az orronvágást... Én meg odabasztam neki egy jó nagyot. Azóta jóban vagyunk :D


Nem értem, hogy miért találnak meg engem ezek az emberek... És még mielőtt valaki azt mondaná, hogy én vagyok a paraszt, elmondanám, hogy most gimibe normálisak az osztálytársak, és nem volt gond senkivel soha :D

2015. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!