Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Népszerűtlen vagyok?

Népszerűtlen vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és elég népszerűtlennek érzem magam. Nem vagyok csúf, a többiek nem csúfolnak, de valahogy mégis...tesin például szinte mindig az utolsók között választanak ki...a Fiúk sem érdeklődnek annyira irántam mint néhány osztálybeli lány iránt...nagyon népszerűtlen vagyok, vagy ez normális dolog? Köszi a választ!
2015. febr. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mástól akarod várni egész életedben a boldogságot? Nem árt, ha az ember magát tiszteli és szereti, mert sokszor másra nem számíthat.
2015. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mostanába énis ezt érzem:D
2015. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát...jó tudni hogy más is van így...csak nem értem hogy miben vagyok rosszabb a többieknél... :(
2015. febr. 23. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid? Ül meletted valaki órákon? Sulin kívül szoktál valakivel lenni, programokat szervezni?


Ha mindegyik kérdésre igen a válasz akkor nincs baj, a népszerűség meg majd később rá jössz, hogy semmit sem jelent. :)

2015. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. febr. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!