Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagy hülyeséget mondtam?

Nagy hülyeséget mondtam?

Figyelt kérdés
A gond az hogy van egy lányosztálytársam . Felénk történt egy gyilkosság és én elmeséltem neki,csak ezzel az volt a gond,hogy pont a nagypapája volt az. És én ezt nem tudtam,mindenki ismeri a családot. És félek hogy nagy hülyeséget mondtam és megbántottam:( Egész nap lelkifurdalásom van.(Tényleg nagyon szemét alak vagyok:()
2015. febr. 26. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen helyzet, esetleg beszélj vele még egyszer, hogy sajnálod, de nem tudtad, hogy érintett a családja, és reméled, hogy nem bántottad meg.
2015. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mit mondjon szegény lány, hogy ááá dehogy, nem bántottál meg? Biztos, hogy rosszul esett neki.

Szerintem hagyd békén, nem tudhattad, hogy az ő nagypapája, majd idővel ha túljut a dolgon, rád sem fog haragudni. Főleg mivel igazából nincs is oka rá.

2015. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy bocsánatkéréssel mindenképp tartozol, már csak illemből is, de nem vagy szemét alak, nem tudhattad. Ezt neki is be kéne látni. Ettől függetlenül nagyon nehéz dolgokat él most át, úgyhogy ne várd, hogy egyből a nyakadba ugrik, és ne vedd úgy, hogy ez ellened irányul, mert ilyen helyzetben nagyon intenzívek az ember érzelmi reakciói, és nem feltétlenül képes objektíven szemlélni a dolgokat.
2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszönőm a válaszokat tudom hogy hamarabb járt a szám mint hogy gondolkozzak,de nem látszott megsértettnek azt mondta,hogy ez csak kitaláció és mástól is hallotta,de én tényleg nem akartam megbántani. Lelkifurdalásom van és ostobának érzem magam hisz ismerem az anyja testvérét és nem esett le így se nekem.
2015. febr. 26. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!