Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ha van egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha van egy barátnőm, és nekem csak Ő kell életem végéig? Mondok egy hülyeséget, ha megcsalna vagy bármi, de nem fogja megtenni, csak példát mondtam. és azok után is csak Ő kell nekem, normális dolog?

Figyelt kérdés
Csak mert már annyira szeretem őt, és olyan jó h létezik, meg minden, tetszik rajta minden. egyszerűen szerelmes vagyok belé, és ezért kérdem
2012. jan. 7. 12:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Papucs effektus. :D
2012. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha az enyém is így gondolkodna. :( Ez nem papucsság, kedves első, ez szeretet.
2012. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
De ez papucsság, már ne is haragudj de ha megcsal utána mit tervezgessek vele pl?! Hagyjuk már a szent szöveget, tündérmesék meg nincsenek.
2012. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs köze a papucssághoz. Kedves első tudod te az mit jelent? Ez szerelem. És igen normális,csak a mi világban

találod furcsának! :)

2012. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igenis vannak tündér mesék :) és sztem se papucsság :)

nem csalna meg, csak mondtam egy példát.

2012. jan. 7. 12:12
 6/28 anonim ***** válasza:
Jó, én megcsalásnál úgy otthagynám a barátomat a faszba, ahogy kell... De a többit jó lenne, ha sokan így gondolnák.
2012. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
De igen papucs dolog vki után menni mint egy birka miután megcsalt az illető, igen tudom mi az a fogalom különben nem vetném fel. Nekem nem a szerelem részével van a bajom, hanem a hülyeség részével.
2012. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Akik szerelmesek, és úgy fogják fel, azok sztem... sőt biztos h nem hagyja el a barátját/bnőjét.

Ha megcsalt, te is megcsalod vkivel, és akkor minden rendben van. és utána ha tényleg még szeretik egymást akk lehet folytatni..:)

szerelemnél lehet..:)

2012. jan. 7. 12:16
 9/28 A kérdező kommentje:
De mondjuk a szerelemnél nincs megcsalás. ezt kihagytam :)
2012. jan. 7. 12:17
 10/28 anonim ***** válasza:

"Ha megcsalt, te is megcsalod vkivel, és akkor minden rendben van. és utána ha tényleg még szeretik egymást akk lehet folytatni..:)"


Úgy érzem nincs több kérdésem.....

2012. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!