Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet ennyire gyökér egy...

Hogy lehet ennyire gyökér egy tanárnő?

Figyelt kérdés

Van egy angol tanárnőm aki nem komplett! A mániája az hogy óra után beszedi a füzeteket és megnézi otthon és nem hogy segítene a diáknak hogy ezt így kell írni, úgy kell írni, NEM! az angolos csoport 99%-ára ráírja az 1-est. Azt mondja rólunk hogy mi hülyék vagyunk stb., pedig van egy olyan betegsége hogy elfelejti a dolgokat, és már csak félállásban dolgozik úgy hogy egy másik iskolában is tanít, de többet ott mint nálunk! (tavaly mi voltunk és mi vagyunk a legrosszabb osztály a suliban! Középiskoláról beszélek)

Majdnem megbuktam félévkor miatta, az volt a mázlim hogy utolsó héten ő nem volt a suliban mert beteg volt! Most csütörtökönként 2-órát tart egymás után, az összesen 1.5 óra + a szünet! Utál minket, mi is utáljuk őt, dagadt mint az állat(ez még csak hagy ám), de a legrosszabb benne az hogy amikor beszél, minden egyes mondatát félbeszakítja az új mondatával, és nem értjük meg hogy miről beszél! Mellesleg olyan dolgok is elhangzottak a szájából amit nem szabadott volna kimondani( pl.: egy normális gyerekre azt mondta hogy: BÁRCSAK MEG SE SZÜLETTÉL VOLNA!) Amint ezt az osztályfőnöknek megmondtuk lemdermedt mint a csuda, nem talált szavakat! Ti szerintetek ez normális tanárnő? A csoport 90%-a normálisan viselkedik! És a tanárnő idős(kort azért nem írok ki mert ilyen esetekben a látszat csalhat) Szerintem tuti nem normális!



2015. febr. 27. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megfelelő lépés, osztályfőnöknek szólni. Szülőknek is! És igazgatót felkeresni szülővel, ha jó fej ő meglátogatja egy órátokat és levonja a következtetéseket (biztos nem fog így viselkedni az angoltanár akkor).

Hasonló szituáció állt fent középiskolában a mi osztályunkkal is. Telefonnal (igazgatói beleegyezéssel) felvettük mit csinál a tanár. És el is bocsájtották.

És amúgy egy jó indokkal kezdhettek az igazgatónál, hogy az átlagotokat nézze meg. (ha ez így igaz: "az angolos csoport 99%-ára ráírja az 1-est.")

2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vagyunk kb 11-en és 1 ember kivételével mindenkinek karó!
2015. febr. 27. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
magyarul sem tudsz, nem csoda, hogy gond az angol.
2015. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat! rosszul fogalmaztam! Mi angolosok vagyunk 11-en, 1-2 ember hülyéskedik, a többi mindegyik jól viselkedik, dolgozunk órán, és egy ember kivételével mindenkinek beír a tanárnő egy egyest!
2015. febr. 27. 14:28
 5/13 anonim válasza:
sztrálokjatok
2015. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik tanár sem normális, főleg az angol, nekem is volt ilyen angol tanárom, a nő akkora volt mint egy mammut, mindig ugyanabban a ruhákban járt kelt. Nem értettél valamit, vagy nem tudtad mit akart, vagy netán véletlenül félrehallotad akár egy angol vagy magyar szavát is rögtön te voltál a hülye és 10 perces prédikációt folytatott ellened hogy te mekkora marha vagy, hogy téged menyire sajnál, hogy ilyen hülye vagy. Sajnos nem szeretnék városnevet mondani, mert tuti feljelentenének, az egyik német tanár anno fel akart volna a nagy semmiért, de ebbe inkább nem megyek bele. A lényeg hogy rossz életem volt a középiskolában, azóta depressziós vagyok és meg akarok halni.(de valahogy mégse akarok) Ezektől minden kitelik.
2015. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

de miért nem szóltok az ofőnek vagy a szüleiteknek?

már ne is haragudj, de ha ennyi eszetek sincs, akkor meg is érdemlitek ezt a tanárt

2015. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szóltunk mi
2015. febr. 27. 14:37
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor lépjetek fel erélyesebben

ha a későbbiekben is ilyen kis pipogyák lesztek, akkor egyetemen simán meg tud húzni egy tanár, mert úgy tartja kedve...

2015. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, hogy meggondoltam magam és mégsem tanárnak mentem XD
2015. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!