Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is meghalt már álmában?...

Más is meghalt már álmában? Nagyon megrázó volt szoktam hülyeségeket álmodni de ilyet még sose éltem át álmomban.

Figyelt kérdés

Ma álmodtam ezt a szörnyűséget habár és úgy szoktam álmodni ,hogy mindent egy rakáson összefüggés nélkül de azért megpróbálom érthetően elmagyarázni.

A helyszín az osztálytermem volt idén kerültem egy új iskolába na és az abban lévő osztálytermemben. Mind egy tanórán ültünk és mintha a régi ofőm tartott volna órát és a korábbi osztályból 2 személy is velünk volt. Az a kettő személy akivel szinte semmiyen kapcsolatot nem ápoltam ezért furcsáltam is egy kicsit. A tanár hirtelen elkiáltotta magát ,hogy: Minden elektroni ez közt össze törni. Én azzonal a tanári asztalon lévő mikróhoz (?) rohantam és földhöz vágtam. Majd betört a terembe 2 fegyveres katona gépfegyverrel a kézben és az összes diák a falhoz futott. A tanárnőre szegezte az egyik a fegyverét és ő erre félénken és megfontoltan a földhöz vágta a TV-t. Amint a földre esett a szerkezet a katona belesorozott rendesen! A másik közelebb lépett ahhoz a falhoz ahol én áltam a melletem lévő diákok a szomszédos falakhoz vándoroltak. Én ne mertem megmozdulni és csak az égnek tartottam a két kezeimet mire szíven lőtt. Azonnal a földre kerültem és a kezemet a sebemre tapasztottam és magzatpózt vettem fel és elkezdtem magamban beszélni Istenhez. Mondogattam hogy :Semmibaj ,nem lesz semmibaj ,nembaj mert megvédtél a feleléseknél(?) ,és persze közben sírtam és remegtem. Senki sem lépett oda ,hogy segítsen senki sem lépett oda hozzám még a legjobb barátnőm se. Nem láttam hogy ez után mi történik mert háttal voltam az eseményeknek.

Olyan valóságos volt és ijesztő a hideg futkározik a hátamon már csak ha rá gondolok. Sok hülyeséget álmodtam ,de ez tényleg megrázó élmény volt. Ti álmodtatok már olyat ,hogy meghaltatok? Hosszú és tartalmas kommenteket ha szabad kérnem :)



2015. febr. 14. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Álmomba nem. De a szomszéd valóságba halt meg.
2015. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zuhantam már.nem egyszer vártam a be csapodàst.
2015. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszú nem biztos, de tartalmas lesz.


Egy másik szemszögből elmesélem a velem történteket.

Az útcán kezdődött az álmom. Előtte volt valami még de nem nagyon emlékszem már rá, lényeg, hogy valakivel voltam, valahová tartottunk és én bementem a miskolci sétáló útcán álló házba. Bazi nagy vas kapu meg minden, még egy kis szint különbség is volt, szal elég magasan fel kellett lépnem.

Aztán ugye mentem fel a lépcsőházba, ilyen panel szerű ház. Furi volt mert nem volt egy ablak sem, nem volt sötét, mert égtek egyfolytában a lámpák. Nyomasztó volt, nehéz volt lélegezni és meleg is volt.

A lépcső házban volt egy jópár ember. Szórakoztak, ott éltek, beszélgettek, ettek, ittak. Én meg mentem el mellettük, fel a lépcsőn. Magas épület volt, legalább 10 emelet, de nem lépcsőztem olyan sokat, furcsa módon. Valakitől vettem valamit, csipszet vagy valamit és mentem tovább. Megszólítottak páran, hogy maradjak, beszélgessünk, stb, de én csak mentem. Kicsit szomorú voltam.

Valami még történt ott, valami srácnak volt köze hozzá, gondolom ő is akarta hogy maradjak, de az nem lényeg.

Mentem föl föl föl.

Felértem és istenesen berúgtam az ajtót ami a tetőre nyílt. Aztán rohantam mint a veszett, hogy levessem magam, de én hülye... megtorpantam és beszélégetni kezdtem valakivel.

Abban a pillanatban valami rohadt jó érzés volt, hogy végre vége mindennek, levethetem magam és olyan jó érzés volt, hogy hánynom kellett attól a feltoluló rózsaszín máztól ami a belsőmben volt. Aztán mikor végre leugrottam, természetesen felébredtem.

Bőgni tudtam volna, hogy még életben vagyok. Eltelt pár perc amíg várakoztam, hogy na akkor élek vagy nem? Meg fogok halni hamarosan vagy nem? Aztán végül éltem, mint kiderült.


Te gondolom nem akartál meghalni én viszont igen.

Gondolom a helyváltozás miatt volt a te álmod, meg a külső behatások, filmek, játékok, stb.

2015. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen olyan álmomra emlékszem, amiben meghaltam.

Azt álmodtam, hogy fekszem az ágyamban, és éreztem, hogy hirtelen megállt a szívem. Tudtam, hogy csak másodperceim vannak hátra és elájulok, majd meghalok. Iszonyúan bepánikoltam, és rettegtem, hogy mi fog történni velem a következő pillanatokban. Aztán mikor elájultam, akkor teljesen leizzadva ébredtem fel a valóságban. Para egy álom volt.

2015. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyre se emlékszem pontosan, de sokszor volt ilyen. De én mindig amikor álmomban meghalok, akkor fölébredek.
2018. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!