Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen iskolával kapcsolatos...

Milyen iskolával kapcsolatos élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy újabb kérdést ebben a témában.


Írjátok le az összes vicces élményeket (osztálykirándulás fail, tanár fail, hülyeségek, marhaságok)


Szóval minden idiótaságot, ami kapcsolatos a haverokkal, iskolával, kirándulással stb.

Hagy nevessünk egy jót. :DD


Ha meglesz 5 oldal, írok én is.



2015. márc. 1. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek rengeteg élménye van. Leginkább a gimiből. Csak pár dolog, inkább csínyek..

Volt pár ügyeletes hülye (srác) akik szerettek megbotránkoztatni mindenkit. Meg vetkőzni. Mindig. Mindenhol. Szalagavatón félpucéron felmászott a villanyoszlopra és ott énekelt. Osztálykiránduláson eltűnt, majd bejött a szobába egy szál gitárral és énekelt. Másik,amúgy nagyon csendes, szende kissrác, szintén eltűnt, kerestük órákat,aggódunk érte,mert piás volt,holott azelőtt sosem ivott. Pár óra múlva szétziláltan, méteres mosollyal megjelent..kérdés: HOL VOLTÁL?? Mire ő, kuncogva: dugtam. :D Majdnem besz..tunk. Félrészegen osztályteremfestés,az is nagy buli volt. (szombati nap volt,tehát nem iskolaidő). Még sorolhatnám a sok lógós, befingós, farokkilógatós sztorit,rengeteg van.

Tanárok: Volt egy kedvencem,igazgató volt, szigorú,de sosem emelte meg a hangját,tekintélye volt,szerettük. :) Törit tanított. Egyszer mesélt a növényültetésről,és amikor mondta,hogy "hopp,kinőttek" mindkét kezével felmutatott egy-egy középső ujját. (f.off). Na végünk volt. Télen kint mínusz 10, srác befingik, lányok pánikszerű ablaknyitás, mire a tanbá"' "hideg van". Lányok: de büdös van! Tanár: "ahol a büdös,ott a meleg". Szállóigévé vált. Másik tanbá' pár lányra volt specializálódva..egyiket folyton szívatta, mert ma (csak példa), kedd van,azaz Kati felel. Csak aztán minden nap "kedd" volt. Szegény csaj. Neki mindig azt mondta,hogy te térdelve fogsz érettségizni. (if you know,what i mean). Szóval ha még eszembe jut valami,leírom. Ezek nem nagy dolgok, mi nem törtünk-zúztunk, nem voltunk ártalmasak,de sosem felejtem el ezt a 4 évet. Jó kis csapat volt. :)

2015. márc. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezek jók! :DD


Köszi, hogy leírtad! ;)

2015. márc. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!