Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vs rendőr, milyen...

Simson vs rendőr, milyen rendőrrel kapcsolatos élményeitek voltak simson-nal való közlekesés során?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
10-15 éve mentem egy biciklis kiscsaj után, aki átment egy zebrán, én meg utána, pechemre egy rendőr állt a zebra túloldalán, és már integetett is lefele... "Aszondja" bevonja a jogsimat, mondom nem pálya, ne ba**zon ki velem, erre: "biztosítása van?" van hát, mutatom a matricát, erre "eztmegnelássamtöbbet"... OK,OK, nagygáz, ott se voltam, erre a következő kanyarban leesett a leömlő a hengerről... (az előző tulaja szétnyúzta a menetet a hengeren, és eleve lötyögött) Nekem már volt élményem.
2010. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor simsonom volt akkor még nem volt jogsim. Békésen motoroztam a faluban, egyszercsak megláttam egy rendőrautót elhaladni a keresztező utcában.

Rögtön visszafordultam és meg se álltam hazáig, aznap nem is motoroztam. :D

Szerencsére nem állított meg egyszer se rendőr pedig lassan 1 éve van jogsim.

Nemrég láttam egy rendőrt a faluban amikor motoroztam de le se szart:D


Volt olyan ismerősöm akit megállított a rendőr amikor még nem volt jogsija és olyan fiatal volt hogy nem is lehetett volna. Mondta neki a rendőr hogy tolja haza a motort. Szegény gyerek tolhatta és aznap ő se ült motorra:D

2010. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!