Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek, ha nincs kedvem...

Mit tehetek, ha nincs kedvem élni? tanulni tanulok, de az se éltet, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 13:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy beülök a nővére kocsijába,elindulok vele 100-zal és neki karambolozok ,egy teherautónak és meghalok.
2015. márc. 4. 13:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jobb esetben egész életedben tologathatják a rokikocsidat, és még a hátsódat se tudod egyedül megtörölni. Idióta.
2015. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerezz barátokat.
2015. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Te aztán egy nagyon okos emberke vagy.


Öngyilkos akarsz lenni? Keress más megoldást.

Nekihajtanál 100-al egy teherautónak, és meghalnál?

Te a másik emberre nem gondolsz? A balesetek 75% -ban a vétlen sorőr hal meg, nem az aki a balesetet okozta. Gondolkozz, és lelj örömöt az életedben. Arról nem is beszélve, hogy a másik sofőr ha túléli, akkor a hátralévő életében egy nyomot fog hagyni a tetted.

2015. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Inkább menj el sürgősen egy pszichológushoz és most hívd fel a lelki segély szolgálatot, ők majd adnak tanácsot, hogy hogyan fedezd fel milyen szép is élet.

Ilyen butaságokon ne törd a fejed, mert lehet te nyomorék leszel egy életre, de meghal a teherautó vezetője, vagy a mögötte jövő autóban egy egész család, stb., és azt még nehezebb elviselni.

2015. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen hullámvölgyben vagyok épp. de hiszem, hogy nem marad így örökre, és rálelek valamire, ami miatt érdemes tovább küzdeni.


(de amúgy eszembe nem jutna úgy kicsinálni magam, hogy közben másnak is ártok vele. g*ciség lenne)

2015. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amit azonnal megtehetsz, hogy aludd ki magad. Fizikailag nem lehetsz fáradt, de szellemileg igen. Ébredés után el sem fogod hinni hogy a fenti kérdést te írtad ki. Mert kipihened magad.
2015. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Találj ki célokat. Panel, vagy kertesházban laksz? Hány éves vagy?
2015. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem ártanék senkinek se vele,természetesen úgy mennék a teherautónak hogy csak a hátsó részét súroljam,és az én kifordulnék ,és nekicsapódnék pl,egy fának. vagy feldőlnék az autóval.

Utolsó 27 éves vagyok panel lakás,de hogy jött ide?

2015. márc. 4. 14:05
 10/14 A kérdező kommentje:
meg amúgy is tervezem hogy mikor hajtom véghez
2015. márc. 4. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!