Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok! Jelenleg...

19 éves fiú vagyok! Jelenleg OKJs képzésen tanulok még van egy évem. A gond az hogy nincs jövőképem. Mindent szeretnék csinálni vagyis mindent meg szeretnék tanulni. Hogyan tehetek ellene? Az lehetetlen hogy mindent megtanuljak.

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 18:31
 1/2 Tengor ***** válasza:

Ne ellene tegyél, az ha érdeklődő vagy, az csak jó!

Azért tegyél, hogy kiválassz egyet a sok közül és abban minden másnál jobb legyél!

2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Jól mondod, sajnos mindent nem tanulhatunk meg, ezért választottam mérnöki tárgyat, ugye következtetéssel, gondolkodással és logikával nagyon sokat lehet tenni mérnöki pályán. Ha inkább magolni szeretsz akkor mehetsz irodalmárnak, történésznek, ügyvédnek, bírónak, de szerintem ezek ostoba állások(hiába okos néhányuk).
2014. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!