Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? 18 éves vagyok...

Mit csináljak? 18 éves vagyok és mindennél jobban szeretnék egy kis babát. Nincs párom és még tanulok szóval tudom hogy nincs itt az ideje de nem tehetek róla. Már szinte görcsösen szeretném.

Figyelt kérdés
Folyton erről olvasok már szinte bemesélem magamnak hogy az is vagyok. Kicsit megijedtem mit tegyek?
2014. nov. 2. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötsd le magad!
2014. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Találj valamilyen hobbit magadnak, az még messze van, hogy babád legyen. Ez normális érzés, ebben a korban én is elképzeltem milyen jó is volna. :)

Olvass 1-2 olyan sztorit, hogy milyen nehézségekkel jár, vagy 1-2 tini sztoriját akik ennyi idősen szültek stb. Kicsit lehet elmegy a kedved és elkezded élvezni a szabadságod, a fiatalságodat. Ezeket az éveket ki kell használni. Nem a részegségre meg egyebekre gondolok. De ha én elkezdeném mesélni h miket éltem át, mikben volt részem. Reggelig itt lennénk. :) És ne gondold, hogy öreg vagyok, mert 26 éves vagyok. De már van egy 1,5 éves kislányom. Imádom, szeretek anya lenni. :) De amikor visszagondolok azokra az időkre amikor még csak magamra kellett vigyáznom, semmi más dolgom nem volt, csak hogy fiatal legyek. :) Jó is az. Próbáld meg ezt élvezni. :)

2014. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Én meg a lottót szeretném megnyerni, de nem is lottózom...
2014. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj rendesen es gyujtogess hogy par ev mulva lehessen egy :)
2014. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!