Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha eszméletlenü...

Mit csináljak, ha eszméletlenül utálom a tanáromat?

Figyelt kérdés

A tanáromat nagyon, de nagyon utálom. Még az életemet is elrontotta. Elkezdtem elolvasni a Harry Pottert, és már a negyedik kötet elejénél elvette tőle a kedvemet. Állandóan arra törekszik, hogy valakibe, legyen az bármi, belekössön.

Legszivesebben nem is mennék suliba, csak hétfőn. (Csak hétfőn nincs vele óránk.) Ráadásul állandóan hisztizik, jaj ez, jaj az, nekem milyen sok dolgom van, milyen sok áldozatot hozok, stb. Egyszerűen nem tudom!



2015. márc. 4. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel vette el a kedvedet a HP olvasásától? Mit rontott el az életeden? Mégis mi köze van az életedhez, minek foglalkozol azzal, amit mond? Miért veszed magadra a kötekedését?
2015. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj úgy tekinteni rá, mint egy szerencsétlen emberre, akinek sz_r az élete. Hiszen ez az igazság, a boldog ember nem csesztet másokat. Nem tudom hanyadikos vagy, de gondolj arra, hogy pár éven belül eltűnik az életedből, és amúgy sincs hatalma fölötted, az iskolai házirend és a diákjogok értelmében csak egy bizonyos pontig mehet el.
2015. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak ki ne mutasd,amíg közöd van az iskolához!Ballagás után meg bizonyítványosztás után azonnal megmondhatod neki a magadét,ha akarod,mert akkor már nincs hatalma feletted.
2015. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a 2. válaszolónak mondanám, hogy(Lehet, hogy fura.) harmadikos vagyok. De már kicsi koromban volt annyi eszem egy elsősnek. Na mindegy, térjünk vissza a HP-ra. Próbálgatom, hogy kedvem legyen hozzá, de annyira tuti nem lesz, mint az első kötetnél. (6 órahosszát olvastam egyfolytában.) Még egyszer köszi a válaszokat! :)
2015. márc. 5. 13:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi a helyesírási hibáért ebben a mondatban: De már kicsi koromban volt annyi eszem egy elsősnek." Itt a javítás: De már kicsi koromban volt annyi eszem 'MINT' egy elsősnek.
2015. márc. 5. 13:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor már csak egy évig tanít. :) Azon kívül, mint hogy hogy viselkedsz az óráján és készülsz-e, semmi köze nincs hozzá, mit csinálsz. Egy perccel se gondolj rá többet az óra után, ne vesztegess el több időt miatta, mint amennyit muszáj. Az órákhoz meg kitartást. :) Egyébként én a helyében nagyon dicsértelek volna, hogy Harry Pottert olvasol. :)
2015. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!


Köszi a választ! :) És azért nem örül a HP olvasásának, mert nem magyar tanár.(És még... khm. nagyon bunkó!)Inkább a magyar tanárom örül neki. :)

2015. márc. 6. 12:23
 8/15 anonim válasza:

Kicsoda Jézus?

Véletlenül tudom milyen érzés ez és nagyon nem a te hibád az ilyenekre rá se kell hederíteni, (vagy beszólogatni....nekem az bevált) xd

2015. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 salalla11 ***** válasza:
Ha jót akarsz, kerüld el nagy ívben(már amennyire erre lehetőséged van), de ha ez nem megy, viselkedj jól az óráján, vagy csak maradj csendben, és ne zavars sok vizet, próbálj meg úgy viselkedni, hogy ne vegyen észre. Ilyen tanárok sajnos mindenhol vannak, és hidd el, ez a legjobb megoldás. Ha szembeszállsz vele, könnyen bosszút tud állni. Egyébként mit tanít?
2015. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

salalla11-nek mondom: 1.: Én pont nem vagyok olyan, hogy rosszul viselkedek az órán, ráadásul egyetlen egy ötösnél rosszabb jegyem nincs, de még akkor is pikkel rám.

2.: Matekot, tesit, és környezetet tanít. (Mind a hármat utálom, de természetesen csak miatta.)

2015. márc. 9. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!