Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom megérteni a tanároma...

Nem tudom megérteni a tanáromat miért bámul?

Figyelt kérdés
Próbálom nem észrevenni hogy néz,de lehetetlen,mert amikor legutóbb észrevettem hogy néz,gyorsan levette a tekintetét rólam hogy ne jöjjek rá,szólni nem merek..
2014. máj. 21. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Valószínű a tanárod szerelmes...

Csak fiatalodni szeretne.

Vagy mást is?

2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a tanárom szerelmes? nem hiszem ,nem tudom elképzelni
2014. máj. 21. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szexi a tanárnéni?
2014. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Apu tanár. Elmondása szerint akkor nézi a diákokat, ha gyanúsan viselkednek (puskázás, telefonozás, levelezés), betegnek néznek ki (nehogy elájuljanak, mert már volt rá példa), vagy csak szimplán azt próbálja kiolvasni a szemekből, hogy mennyire érdekfeszítő az előadása, figyelnek-e rá egyáltalán. Kikezdeni pedig egy tizenévessel esze ágában sem lenne.Egyrészt éretlennek tartja ezt a korosztályt, másrészt csúnyán pórul is járhatna, na meg persze családja is van. Szerintem a te tanárodnál is valami ilyesmiről lehet szó. Vagy

csak szimplán azt nézi, hogy te miért nézed. Mert nyílván nézed, ha látod merre néz. Lehet te vagy szerelmes és azért írtál ki kérdést is, hogy megerősítést kapj.

2014. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.- Épp akkor néztem rá amikor levette rólam a tekintetét,olvassál létszíves én nem néztem ,mivel én épp az osztálytársamat figyeltem amikor dolgozott a táblánál,vagyis én az órán is figyeltem.

Szerelmes nehezen lehetnék ,nem kéne rám kenni ha a tanár viselkedik furán.

Hogy miért tettem fel a kérdést,talán mert nem tudom mit mondjak a tanáromnak hogy ne nézzen mert kicsit zavar,és nem tudom mit tegyek.

2014. máj. 21. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy csináljon bablevest. Mégis mit kéne mondanod neki?? Kérdezz rá vagy mondd, hogy kellemetlenül érzed magad emiatt, bár nem hinném, hogy bármit is mernél neki mondani.
2014. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha nem szerelmes, nem tetszel neki, nincs rajtad semmi különös, mi a bánatért nézne?

Kötekedni akarna?

Egyáltalán mennyi idős, Te mennyi idős vagy, ő a férfi, Te a lány, vagy fordítva, mit lehet tudni???

Ezek alap adatok, ha két férfi közül az egyik bámulja a másikat, akkor magamról tudom, hogy akkor idegesít a másik látványa, vagy folyton megnyilvánul valamiben, amin lehet nevetni, én ezekért bámulok valakit.

Ha meg lány/nő az illető, ez is lehet hasonló ok, illetve ott már a külső is számít ugye, meg hogy ellentétes nem.

2014. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. csinos 16 éves lány vagy egy olyan ruhában, ami sokmindent megmutat, akkor ne csodálkozz! Ha nem vagy olyan, akkor jogos lehet a kérdés. De nem ártott volna leírni a nemedet és az életkorodat, meg a tanár nemét és életkorát.
2014. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem írtam le az életkorom én 16 múltam és lány a tanárom férfi 35 éves
2014. máj. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!