Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert piszkal allandoan...

Miert piszkal allandoan nehany fiu?

Figyelt kérdés
5.-es vagyok es nehany fiu osztalytarsam ram vannak szallva.kisnovesu vagyok ezert mindig azt csinaljak hogy jujj felerte a padot meg mondok valamit es igy legugolnak es ugy elismetlik amit mondtam es mar elegem van beloluk. Van egy legjobb baratom (fiu) szerintem nem baj ha egy lanynak fiu a legjobb baratja de ok allandoan szekalnak ha beszelek vele vagy hogy felmegyek vele a bufebe stb. Azt is szoktak csinalni hogy valami leeseik vagy valaki csinal valamit mondja hogy mitcsinalsz ......... meg ilyenek ugy visszaszekalnam oket de hogyan?? :(

2015. márc. 6. 14:15
 1/5 anonim válasza:
Én is igy vagyok csak én 7.es vagyok :D
2015. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Haggyad öket! Ha ilyenek akkor ilyenek!Én a helyedben nem foglalkoznék ezzel.Nem ismerlek téged?
2015. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miert imernel? :D
2015. márc. 7. 08:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Miert Miskolci vagy? :P
2015. márc. 7. 08:51
 5/5 anonim válasza:

lányt csesztetnek fiuk?? föleg mert alacsony? ez az igazi fsz ság

legközelebb térdeld őket tökön azt rád se mernek nézni.

am elbirom őket képzelni

mind 100 kilos zsirdisznó ,forever alone gyerek

esetleg beszélgess más fiukkal , ha látod hogy odafigyelned rád, mert akkor oda se mennek hozzád

2015. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!