Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam meg osztálytársam...

Hogy mondjam meg osztálytársamnak, hogy fejezze ezt be anélkül, hogy megbántanám vagy köcsög lennék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam (17 éves) aki régebben elég szótlan volt most viszont beszél viszont néhányan visszasírjuk azt az időszakot amikor csöndbe volt mert ha kinyitja a száját valamibe biztosan beleköt.

Ma is pl, szünetben ülünk a padon barátnőmmel nevetünk valamin és leüvölt minket hogy kussoljunk már, de olyan stílusban hogy az leírhatatlan. Ha minden gyönyörű szót leírnék amit időnként mond akkor a gyk törölné a kérdést a sok csúnya szó miatt.

Nem tudom hogy minek képzeli magát ilyenkor de ha neki valami (amúgy tök normális) dolog nem tetszik akkor úgy beszél mint egy kiskirály a csicskának. Beszólogat, és nem tudom, lehet, hogy csak poénnak szánja de elég sok bántó dolgot mond és nem csak én tapasztalom hanem már mások is mondták, hogy akkora az arca lassan, hogy nem fér be az ajtón.

Az egészben a legsiralmasabb, hogy ő úgy érzi megteheti, de ha valaki visszaszól akkor azt szétveri....

Hogyan állítsuk le??



2015. márc. 10. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
"Béla, hülye vagy? Hagyjál már a marhaságaiddal, kösz."
2015. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem erre mondják hogy" felébresztéttek az alvó oroszlànt"

Magatokat okolhatjátok

2015. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi aztán nem kértük hogy szólaljon meg...

Már megbocsáss de az, hogy szünetben merszem van összenevetni egy osztálytársammal szerintem nem ad okot ilyen szintű bunkóságra.

2015. márc. 10. 15:50
 4/8 anonim válasza:
Kivéve,ha rajta nevetettek.:)
2015. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a betegesen szapulós fajta szóval...nem. Nem rajta nevettünk.
2015. márc. 25. 19:39
 6/8 anonim válasza:

Tőled idézek:"Nem tudom hogy minek képzeli magát ilyenkor de ha neki valami (amúgy tök normális) dolog nem tetszik akkor úgy beszél mint egy kiskirály a csicskának. Beszólogat, és nem tudom, lehet, hogy csak poénnak szánja de elég sok bántó dolgot mond és nem csak én tapasztalom hanem már mások is mondták, hogy akkora az arca lassan, hogy nem fér be az ajtón."

Nálad ez normális? Nem kell túlkiabálni,akármilyen hangos. Közöld vele,hogy egy bunkó ember és ki fogjátok utálni az osztályból,amiért olyan pofátlan,talán visszavesz magából.

2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 salalla11 ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen emberekkel nem sok mindent lehet kezdeni. Egyszeűen nem lehet velük kommunikálni. Nekem is van egy bunkó osztálytársam, és hiába csinál ellene bárki bármit, nem hat rá semmi
2015. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kétszínű ri bancok vagytok, akik szegény srácot elnyomták, és most kitört a csendből.


Remélem a srác eléri, hogy többet ne szapuljátok őt és a hasonlóakat.

2016. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!