Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tetszek az osztály...

Szerintetek tetszek az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu az osztalyban, nagyon kedves mindenkivel. Sok lanynak tetszik ahogy hallom de o nem jar soha senkivel. Nagyon szereny. Nemregota sokszor jon oda hozzam es mindent elmond nekem. Multkor csak ugy nezelodok oran es latom hogy engem nez nem kaptam el a fejem es rammosolygot. Van egy ikertesoja es szerinte tetszek neki. De olyan is volt hogy csak beszeltunk es azt mondta hogy tetszik neki egy lany. Es kerdezoskodtem de csak annyit mondott el hogy az iskolaba jar az.evfolyamon. az evfolyamon harom osztaly is van.Baratnoim is azt mondjak de en nem vagyok benne biztos. De csak nekem mond el ilyeneket es a tesojanak se mondja el. Szerintetek csak nagyon megbizik bennem vagy tetszek neki??

14/L


2015. jan. 3. 00:36
 1/1 anonim válasza:
Az,hogy nézett és rád mosolygott az mind-mind utaló jel :) amit pedig mondott,hogy tetszik neki valaki..lehet h te rád gondol csak nem meri bevallani..vagy valami ilyesmi állhat a háttérben :)
2015. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!