Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A ti sulitokban milyen klikkek...

A ti sulitokban milyen klikkek alakultak ki? És ezek, ogy viszonyulnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogy
2015. márc. 11. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Már nem járok suliba, de gimiben nálunk is voltak klikkek.

Voltak a csendes jótanulók, a menők, a kockák, az idióták (ennek voltam én is a tagja) és voltak a "többiek". Igaz, hogy klikkekbe verődtünk, de mindenki mindenkivel jól kijött, nem voltak utálkozások, csúfolódások. Ha két ember nem túlzottan szerette egymást, akkor simán kerülték egymást és nem beszélgettek.

2015. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már én is elballagtam a gimiből, de nálunk 4 nagyobb klikk lett: a menő fiúk, a menő lányok, a nem menő fiúk és a nem menő lányok- én ide tartoztam. Meg a barátnőm, aki kilógott mindenhonnan, mondjuk nem véletlenül :D Igazából léteztünk egymás mellett, nem sok volt a kommunikáció a klikkek között.


Egyetemen a csoportban 2 részre oszlott a csapat: akik isznak (persze nem a hányjunk és fetrengjünk benne kategória)- és ezért minden jó buliban benne vannak, és a nem isznak- akik ezért csomó mindenből kimaradtak, meg legtöbbször az utolsó busszal hazamentek. Ettől függetlenül mindenki szereti a másikat, és jól elvan mindenki mindenkivel.

2015. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nálunk a gimiben egy osztályban több tagozat van(nálunk kettő) úgyhogy a két tagozat is alkot klikket, meg van két lány és egy fiú klikk, de nagyon sok az átmenet, meg vannak két fős kis csoportok. Az osztályom így alapvetőleg összetartó, és mindenki mindenkivel jól elvan, ha éppen szóba elegyednek egymással, akkor kedvesek a másikkal, és nincsenek ilyen bandaháborúk, ha erre gondoltál.
2015. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most csak az osztályomról írnék,ha nem baj.3 fő klikk van, ribik és páwák, stréberek és a rendes-vagány(ide tartozom én és a barátnőim) meg a többiek.Néhány klikk néha kicsit összeér, pl.egy stréberrel is elhülyéskedünk, de alapból mindenkinek megvan a saját helye.Ellenségeskedés csak a ribik és páwák csoporttal van, főként a rendes-vagányok(azaz mi) verekedünk, meg pl. az öltözőben kezdeményeznek egy veszekedést, akkor jókat lehet beszólogatni.Huh,remélem nem írtam sokat, csak elkapott a hév. :)
2015. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!