Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy tanár aki nagyon utál...

Jelenovszki kérdése:

Van egy tanár aki nagyon utál engem és mindig engem figyel (minden mozdulatok ami rossz pl:hátrafordulás a másik padtárshoz vagy ha mással vagyok elfoglalva) Mit csináljak, hogy ne figyeljen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj az óráján és ne izegj-mozogj, telefonozz, trécselj. 45 percet túl lehet élni egy helyben ülve, nyugodtan, figyelve.
2015. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Én a helyedben megkérdezném az osztályfőnököt, hogy nem tud-e beszélni vele...Persze abból lehet, megint te jönnél ki rosszul, mert megtudná a tanár, hogy "árulkodtál" és még jobban rád szállna :/ Miért utál ennyire egyébként? Rossz vagy a tantárgyából?
2015. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne fordulj hátra és ne mással legyél elfoglalva, hanem figyelj oda az órán!
2015. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak téged figyel, másokat is lát. Azért jársz iskolába, hogy tanulj, ne maradj buta. Nem kell hátrafordulni és mással foglalkozni, az előttem válaszoló szépen leírta, hogy 45 percet ki lehet bírni. Persze, ha nem vagy hiperaktív, vagy nincs valami betegséged.
2015. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy ez nem utálat. Egyszerűen nem figyelsz az órán, naná, hogy ez egy idő után feltűnik neki, s ezért nézni fogja minden mozdulatodat. Nyilván a rossz gyerekre sem azért szól rá a tanát, mert utálja, hanem mert rossz a gyerek.
2015. márc. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azért mert, nem kedvel engem mert, nem vagyok neki szimpatikus vagy stb.......
2015. ápr. 6. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Még azóta se kérdezted meg tőle?
2015. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már tudjuk mi a baj,nem tudod hogy fejezd ki magad,nem nehéz
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, itt tuti nincs szó utálatról. Persze, hogy figyelni fog téged, ha nem maradsz nyugton az óráján, a rendteremtés is dolga a tanárnak. De attól függetlenül nem utál.
2015. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!