Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok nagyon beilleszkedni...

Nem tudok nagyon beilleszkedni a magyarokhoz, és nem tudom mit tegyek ( lengyel lány vagyok) kislány koromba jöttünk ide kb.6 éves lehettem, de azóta se tudom megszoktni Magyarországot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 13. 13:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Osztályban is furának tartanak,és félek a magyaroktól
2015. márc. 13. 13:09
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig nem felelmetesek :) Nem sok kulonbseg van a ket nemzet kozott. En is Lengyelorszagban szulettem (egyik szulom lengyel), kiskoromban koltoztunk Magyarorszagra, de semmi baj nem volt a beilleszkedessel, csak nyitottnak kell lenni. A nyelvet latom beszeled, igy azert nem kellene olyan bonyolultnak lennie :)
2015. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem nehéz,mert zárkozott vagyok,a nyelvemet meg már sajnos felejtem,hisz 6 évesen elkerültem a hazámtól ,így sajnos magyarul kell beszélni,meg írni.
2015. márc. 13. 13:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:) ha a nyelvel nincs bajod ,akkor nem azzal van a baj h magyarok,,,egy lengyel iskolában is nehéz lehet egy lengyelnek ,mint egy magyarnak a magyarban :)
2015. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
16 vagyok ,-10 éve élünk itt
2015. márc. 13. 13:22
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Elhiszem,hogy félsz a magyaroktól...én is félek tőlük,pedig magyar vagyok.
2015. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szuleid nem beszelnek veled, legalabb otthon nincs lengyel nyelv?

Mit tegyel? Varsz meg ket evet, nem tetszik az orszag, hazamesz Lengyelbe.

Egyszeru!

2015. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magyarokkal van a baj, hanem azzal, hogy alapból visszahúzódó típus vagy. Középiskolában nekem sem voltak az osztályban barátaim, senkivel nem volt bennünk semmi közös. De voltak barátaim máshol, mert eljártam olyan közösségbe, ahol hasonló érdeklődésű emberek voltak (sportedzés, könyvklub). Tedd ezt te is.
2015. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy lengyel vagy, hanem, hogy zárkózott, ilyen személyiséggel szerintem Lengyelországban is beilleszkedési problémáid lennének.


Amúgy nem hinném, hogy félni kéne tőlünk, mi okozza ezt nálad?

2015. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pontosan mi(ke)t nem tudsz megszokni?
2015. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!