Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki tud ciki sulis sztorika...

Valaki tud ciki sulis sztorikat? >< (többi lent)

Figyelt kérdés

Én is mondok akkor már egyet :D

-->

Ma véletlenül a hittan tanáromnak elküldtem azt a körlevelet hogy szeretlek mint maci a mézet küldd el ezt 10 barátodnak bablabla :"D

Nagyon beégtem ><


2015. márc. 15. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársamat nem engedte ki a tanár a wc re. Felállt oda ment a tanár mellé és behugyozott. Ott nőtt alatta a tócsa...
2015. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó történet,mesélj még!
2015. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nemrég valaki kinn hagyta a táskáját az osztály közepén.. Mentem ki szünetre (én voltam az első aki megindult) és bammn.. Hatalmas puffanás.. Hát nem hasra vágódtam?? Dehogynem !! Mindenki csak lesett hogy élek-e?? Felpattantam és mentem tovább xxd majd meg írok, de ez jutott eszembe
2015. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Osztálytárs: Kimenetek wc-re nagyon kell..tanár:persze

Erre a gyerek mondja: Nagy wc-znen kell !! Azt a röhögést ami ott kitört xd

2015. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!