Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani nekem cikis sztorikat, amik szex közben történtek?

Figyelt kérdés
Pl.:Anál szexhez készülődtetek, és becsúszott a nutella vagy ilyesmi :D

2015. jan. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pasimat szopiztam, mikor észrevettem, hogy valami jön belőle... Mikor abbahagytam, akkor vettük észre, hogy tiszta vér a lábam, a szőnyeg, a számból is folyt... Ránéztem, ő rám, nagy, döbbent szemekkel. Azt hittük, hogy a szám vérzik valahol belül, de nem éreztem semmit. Hamar kiderült, hogy a farkában pattant el egy ér...
2015. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Épp oboa órát vettem a páromtól, amikor a spermával együtt vizelet is landolt a számba.


Olyan vadul lovagoltam egyszer rajta, hogy kicsúszott a kéjléc, és kishíán, eltörött a bicska...


Egyszer annyira hevesek voltunk, hogy állva kezdtünk neki egymásnak, ő neki döntött az üvegajtónak, majd feltolt az ölébe... és kiestem az ajtó kereten a törött üvegre... a szüleim mai napig nem tudják miért kellett újra üvegezni.

2015. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
illetve, egyszer nagyon fáradt voltam, de a párom rábeszélt a szexre... ő nagy lendülettel vette magát a lábam közé és nyalt ahogy csak bírt... én meg szépen elszundikáltam... :D
2015. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen orálisan elégítettem ki a párom térdelve, ő pedig a nagy élvezetben egy hatalmasat csapott a seggemre. Hatalmas önkontrolomba került hogy ne kapjak szájzárat azonnal. Hála égnek nagy baj nem lett, de soha többé nem csapott a seggemre
2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Koliban a szobaajtónak támaszkodva csináltuk párommal. Tudtam hogy szobatársam csak holnap jön, de azért bezártam az ajtót. Legalábbis így emlékeztem....azonban amikor a kifele nyíló ajtón benyitott a szbatársam én pedig (mivel az ajtónak voltam dőlve) meztelenül ráestem a párom pedig lepetten nézett minket álló répával....az asszem ciki sztorinak számít :D
2015. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt páromnak az első közös szeretkezésünk alkalmával 69-ezés közben sikerült odafingania az orrom alá miközben szoptam. Először próbáltam úgy tenni, mintha észre se vettem volna, de aztán megcsapott az az irdatlan szag, majd kértem, hogy inkább váltsunk pózt.
2015. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mivanveletek? ***** válasza:
Most Szilveszterkor kettesben sikerült lennünk a Kedvesemmel.. Eleinte,ha megkívàntuk egymàst, felvonultunk a hàlóba... De hajnalban màr a nappaliban maradtunk,a kanapéra leterítettem és ott szeretkeztünk...Hagyomànyos Misszionàrius póz :) Istenem, a kutyulink meg bent felejtődött..És egyszercsak-természetesen orgazmus előtt-odalopózott a kutya és el kezdte a seggemet nyalni..Annyira nem volt ciki,de a röhögéstől kicsit halasztani kellett az aktus befejezését :D
2015. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!