Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok tanácsot adni ebben...

Tudnátok tanácsot adni ebben a helyzetben? (és ha ennek az okát is megtippelnétek annak is örülnék)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy van az osztályban egy lotyó külsejű és viselkedésű,nagy szájú lány. Minden fiúnak kelleti magát (le is fekszik sokszor velük) és azt hiszi magáról,hogy szép. Nincsenek jó jegyei,mi több,rémesek! Folyton lóg és a hozzá hasonló személyiségű barátnőjével lófrál a folyosón. Mostanában egyre többször szólnak be nekem,de különösen ő,és a barátnője csak vele együtt röhög rajtam és helyesel. Én (sajnos) az osztályban a legjobb tanuló vagyok,egész jól kijövök mindenkivel,csak kicsit félénk a természetem. Egyszerűen nem bírok tőlük egy órát,folyton sipítoznak,röhögnek és semmit nem lehet hallani,ha meg másnak egy hangosabb szava van,akkor ők rögtön rászólnak. Itt igazából az lenne a lényeg,hogy mit tegyek ellenük? Mert ez már elég régóta tart...és a másik,hogy miért csinálják ezt? (A szüleim azt mondták,hogy ne szóljak az osztályfőnökömnek,mert,hogy akkor én milyen "hangalelkű" vagyok...) Szerintetek mit kéne csinálnom?

15/l



2015. márc. 17. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nicole Kidmenre mondanám azt hogy tökéletes
2015. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első: látom, átjött a kérdés lényege...

Az osztályfőnöknek szólni valóban nem célravezető, mert csak bajt hozol a fejedre. Más lenne a helyzet, ha az egész osztály szenvedne ettől a két lánytól, de ha jól értem, nem ez a helyzet. Tenni semmit nem tudsz ellenük, nem is érdemes velük foglalkozni. Ha érdemben vissza tudsz vágni valami olyat, amivel hülyét csinálsz belőle, akkor azt meg lehet próbálni. Amúgy meg bírd ki ezt a pár hónapot, aztán majdcsak megbuknak. Majd mikor év végén megmondják a tanárok, hogy kiknek kell felelni a kettesért, akkor nem lesz olyan őszinte a mosolyuk. Nyugtasd magad azzal, hogy többre fogod vinni, mint ők!

2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másoknak szép,szóval ne irigykedj
2015. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm....mindenkinek aki rendesen válaszolt. Egyébként nem tartom szépnek magam,mert tényleg nem vagyok az,és ezt be is vallom. De a lotyó külsejűt azért használtam mert 2 kiló vakolat és szemfesték,na meg a többi...szóval aki bevakolja magát az nálam ezt a hatást kelti. Az öltözködésben meg gondolom tudjátok mire értem. Pl.: Úgy ki van vágva a ruhája,hogy kilátszik az egész melle,meg olyan nadrágot hord,amin simán észre lehet venni az összes ráncot a seggén,kedves első,ezt neked írtam,hogy értsd miről beszélek! Egyébként aki nem a kérdésre válaszol arra nem igazán fogok odafigyelni,próbálkozni lehet,de nem fog meghatni a dolog.
2015. márc. 17. 14:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki kihívó az öltözködésben,még nem hinném hogy ribi,nekem volt -van olyan barátnőm aki úgy öltözködik ,de nem ribi sőt ,férfi gyülölő szinte
2015. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#6 az akkor már két defekt egyszerre, de attól még a kihívó az kihívó...
2015. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk az a lány nem kihívó ,mert nincs kint a melle,stb inkább elegánsan öltözködik,de sokan azt hiszik hogy ettől már ő riban-c ,ami elég szánalmas emberi felfogás,mert még életébe egy pasival se volt
2015. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem csak az öltözködése ilyen,hanem úgy is viselkedik! Ez benne a lényeg! Minden fiúval összejön,dugnak egyet,amivel tele lesz az internet,meg elmondják mindenkinek aztán vége az egésznek. Egyébként tipikus példa,hogy minden srácnak aki tetszik neki,a meztelken képeit küldözgeti. És ez nem lotyó?
2015. márc. 17. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a kérdezőt nem a kibuggyanó mellek és a vakolat zavarja a lányokban, csupán jellemezni kívánta a két csajt. Kérdező: nekem átjött, ismerem ezt a típust. Amúgy aki 15 évesen úgy vakolja magát, mint kőműves a frissen rakott falat, az ne csodálkozzon, ha tíz év múlva már ijesztő lesz smink nélkül. Volt nálunk gimiben nem egy ilyen "nagy nő", és ahogy ma kinéz némelyik, már bottal sem piszkálnám. :) Ez is lebegjen a szemed előtt, és jobban érzed magad tőle (talán)! Kérdezted az okot is. Az ilyen embereknek vörös posztó, ha valaki csendes és jótanuló. Mindig arra szállnak rá, akit a leggyengébbenk tartanak és/vagy akinek a személyisége, viselkedése a leginkább ellentétben áll velük. Nem kell velük foglalkozni. Ha azt látják, hogy lepereg rólad a bántásuk, meg fogják únni.
2015. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lány neked és az osztálynak közli a szexuális szokásait?
2015. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!