Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hord le egy tanár...

Miért hord le egy tanár mindennek egy diákot, és ezt a diák vissza hallja másoktól? Ha a diák sose ártott neki

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
A diák mindig ártatlan. A tanár mindig rossz. Ezért.
2015. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám iskolaorvosként dolgozik... ne tudd meg, mi folyik a tanárikban... rengeteg tanár van, aki sok diákjáról piti dolgok miatt úgy beszél, hogy úristen... selejtek, kis g..cik, barmok, ha vki felvesz egy nem bokáig érő szoknyát, akkor már kis k...va, és sorolhatnám...
2015. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2" Én is ezt vettem észre,miért gondolják azt hogy ha valaki saját ízlése szerint öltözködik,nem úgy mint mások,kicsit elegánsabban,máris kur-zás folyik
2015. márc. 24. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi folyik a tanárikban én is tudnék mondani pár dolgot...es ezt nem csak a diákokkal csináljak, hanem egymással is...
2015. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is tanúja voltam egy ilyennek még a középsulimban. Utána egy fikarcnyi tisztelet se maradt feléjük, semmibe néztem őket.


Az általánosítást azért itt is elutasítom, mint mindenhol. Attól, hogy valaki tanár, nem lesz automatikusan gennyláda.

2015. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Én azt nem értem, hogy a diáknak ezt miért kell a szívére venni?

Nektek is megvan a véleményetek egyes tanárokról.

Senkinek sem kell adni a másikéra.

2015. márc. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!