Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan kaptunk ezért szaktaná...

Jogosan kaptunk ezért szaktanárit?

Figyelt kérdés

Ma volt rajz óránk és a tanár beírt nekem és a barátnőmnek,mert beszélgettünk.(a tanár nagyon hamar ideges szokott lenni,mert kb.mindenki beszél,néhányan telefonoznak is). Egyébként ez a nő egyáltalán nem tanárnak való,nem tud fegyelmezni. Nagyon művészies,csak és csak a művészet,mindenhol,ő mindenkiben a művészetet látja,szóval elég elszállt tanár. A legtöbb órája után(nem velünk) sírva megy az igazgatóhelyetteshez,nagyon gyenge az idegrendszere is. (Nem a gyerekek állatok,alapjáraton ez egy normális suli). A mai órán is mindenki beszélgetett,de csak kettőnknek írt be.(rajzolás közben lehet beszélgetni,normál hangerőn-mi is így tettünk). Az rendben van,hogy zavarta a beszélgetésünk,de nem csak mi beszélgettünk,voltak nálunk hangossabbak is.Nem tudom lenyelni,hogy csak kettőnknek írt be.A tanárnak mellesleg vannak elég csúnya kirohanásai is,ha ideges. Ezek mellet néha elhagyja a száját egy-két csúnya szó. Már egyébként ő is megmondta,hogy nem ide való.

Kicsit úgy tűnhet,hogy én próbálom felhalmozni rossz tulajdonságokkal,de ő tényleg ilyen,nagyon sok diák szerint,senki sem szereti,csak akik a szakkörére járnak. Csak már senki nem bír magával,8.második félév van,itt a jó idő,túl vagyunk a felvételiken,de ő még 2 iránypontos sperspektívákat rajzoltat velünk. Remélem valamennyire összeszedetten írtam,bocsi ha van valami hiba. Ja és nem azt várom,hogy mindenki értsen egyett velem,csak hogy mondjátok el őszintén a véleményeteket.



#tanár #diák #szaktánári figyelmeztetés
2015. márc. 23. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Miert nem rugnak ki a p'csaba egy ilyen tanart?!
2015. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk, ha kssolnátok órán, nem lenne ideges. Amúgy jogos, majd máskor befogod a szádat.
2015. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt olyan tanárom, aki olyan ideges volt, hogy kikapta a gyerek kezéből az ásványvizes üveget es korbelocsolta vele az egész folyosót...gondolhatjatok, hogy mennyire rohogtunk...meg ha a gyerek nem viselkedett órán táblafilccel dobálta fejen...😂😂
2015. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Értem én, hogy szerinted a tanár idegileg nincs toppon, hogy nem tud fegyelmezni, de akkor is van egy szabály. Órán az órára kell figyelni, és ha valaki ez esetben a tanár (legyen bármilyen is) megtiszteli az osztályt azzal, hogy az órára készülve tanít titeket, akkor tiszteljétek már meg azzal, hogy nem beszélgettek, és rá figyeltek. A tanárnak valószínű, hogy elege lett a zsivajból, és lehet a ti hangotokat hallotta a legjobban, így titeket büntetett. A büntetés valahol jogos, végül is zavartátok az órát. Az nem mentség, hogy az egész osztálynak be nem állt a szája.. Tudod erre azt szokták mondani, hogy "miért ha egy hülye a kútba ugrik akkor te is ugrassz??"

Más részről valahol megértem, hogy bánt az intő, mert nem csak ti voltatok azok akik az órát zavartátok.

2015. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,elgondolkodom a dolgon,és lehet hogy igazatok van,csak hát persze tényleg bánt ez az intő :\

Ment a zöld kéz mindenkinek!

2015. márc. 23. 20:51
 6/6 anonim válasza:
Nekünk is ugyanilyen volt a rajz tanárunk, senkit nem érdekelt amiket csinálni kellett.. és amiket meg kellett tanulni, meer nem úgy adta elő ahogy kellett volna, így nem volt nehéz nem odafigyelni..
2015. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!