Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnak a tanárok,...

Mit gondolnak a tanárok, hogyha részegen látják egyik tanítványukat?

Figyelt kérdés
Minden véleményt, sztorit elfogadok, de most nem feltétlenül a középiskolára gondolok, hanem az egyetemre.

2015. márc. 27. 14:02
 1/10 Ügyet Lenke ***** válasza:
53%
gondolhat bármit, ezt nincs honnan tudni, ha egyetemre jársz felnőtt vagy ergó amíg nem az egyetemre mész be beb @ szva semmi köze a tanárodnak...
2015. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezzel semmi gond nincs.

Egyik tanítványom pl. mondta is egy vizsga előtt, hogy ha ez neki sikerül, akkor 1 hónapon keresztül inni fog.

Csak mosolyogtam rajta.

2015. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A hallgatók már felnőtt emberek az egyetemen. Egyébként velem már sokszor előfordult, hogy kocsmában ittunk a haverjaimmal és a szomszéd asztalnál az egyetemi tanárom ivott a társaságával. Olyan is volt már, hogy az egyik tanárom tök részegen állt mellettem a pultnál, és amikor felismert, akkor átkarolta a vállam és bemutatott a haverjának, hogy "tanítványom"... :D
2015. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam fiatal, még dívott a dalolászás. Főleg, ha némi toroköblítő is lecsúszott már. Ilyen dalolás történt több proffal is.

Középiskolában viszont volt egy érdekes eset. Borász technikusi vizsgára készülve elmentünk Villányba osztálykirándulásra. Este persze felfedeztük kicsit a várost, megittunk pár sört, és mikor erősen kapatosan a szálláshelyre indultunk, találkoztunk a tanárral. Megállított minket

- Fiúk, de jó, hogy találkoztunk! Hol kapható itt a környéken jó hideg sör?

Mi persze előzékenyen útbaigazítottuk, amiért cserébe mindannyian kaptunk egy hatalmas egyest. Merthogy milyen szakember az, aki egy idegen helyre vetődve nem a borokat, s a borozókat térképezi fel elsőként? :))

2015. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Kb. azt, hogy "sikeres" szülői-, tanári- és társadalmi mintaképek között nevelkedhetett fel eddig az agytröszt nebulója. Ja, és látja, hogy ő is eddig milyen "sikereket" ért el vele.
2015. márc. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen már semmit. Ne legyünk álszentek, alig találni olyan diplomás embert, aki soha életében nem lett volna részeg. Ez természetesen nem baj, az, ha az ember egyszer-kétszer kirúg a hámból, természetes dolog. Ettől még nem lesz züllött alkoholista. Persze, ha valakit minden nap részegen látni, az azért már gázabb dolog, de szerintem az egyetemi oktatók magasról tesznek rá, hogy melyik hallgató mennyit iszik.

Az, amikor általánosban, a kirándulásról előző nap este hazaérkezett 7. osztályosok óráján azt kellett tapasztalnom, hogy 2 fő kivételével mindenki másnapos volt, na, az már elgondolkodtatóbb helyzet volt.

2015. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vidmannek van egy olyan videója, amiben azt szólta rájuk a tanár, hogy gratulálok.
2017. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
azt hogy ez ma nem fog szellemileg leépülni, mert immunis lett
2017. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Középsuliban tanára válogatja. Engem egyszer látott az egyik tanárom részegen, de akkor már végzős voltam. Kiröhögött :D

Egyetemen vannak szakos estek, mikor együtt iszunk.

2017. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem. A hallgatók már felnőtt emberek? Hát nem mindegyik. Ez nem korfüggő. Ismerek én olyan 25 éves lányt/fiút aki nagyon gyerek még a csoportomban. A legtöbb csak akkor tud szórakozni, ha iszik különben képtelenek rá, ezt hívom én gyerekesnek, amellett hogy az élethez való hozzáállásuk is nem egy felnőtthöz méltó.
2017. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!