Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálnak az osztálytársaim,...

Utálnak az osztálytársaim, esetleg meg kéne változnom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány és 9.-es. Amikor felkerültem gimibe megpróbáltam a menőkhöz csapódni és egy kicsit balul sült el. Nem a lányokkal van a baj, 20 lány van abból 6 a barátnőm (de ők tényleg nagyon aranyosak) és 1-2t kivéve a többivel jóban vagyok. A fiúkkal van gond, ugyanis a padtársammal és még párral jóban vagyok, viszont a többi utál és idegesítőnek tart...:( Pedig azokkal akikről azt hallom, hogy nem bírnak nem is beszélek...igazából sztem kirobbantotta 2 fiú ezt az állapotot, s a többi átvette...a hátam mögött pedig kibeszélnek és nagyon rosszul esik, minden reggel úgy megyek be az ajtón, hogy rosszul vagyok, nem szoktak köszönni csak a barátaim akik a közelben ülnek. Iskolát nem szeretnék váltani, 1 annyira nem durva a helyzet, 2 a közelben ez a legjobb iskola én pedig orvos szeretnék lenni, szval..
2015. ápr. 1. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit tenned, a te helyzeted egyáltalán nem rossz, hisz vannak barátaid! Velük foglalkozz csak, a többieket szrd le. Mindenkinek nem lehet megfelelni :)

Engem ovodás koromtól kiközösítettek, szerintem még az egyetemen is inkább csak megtűrtek, amúgy nem tudom miért, mert sose voltam veszekedős, kötekedős, stb. Egy-egy barátom volt mindenhol, az elég is volt. A gimisek (2) valószínű egy eletre megmaradnak, és ez elég is. :)

2015. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem is utálnak,nyilván az ocsmány fehér képem piszkálja őket
2015. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!