Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen durvák a lányok...

Miért ilyen durvák a lányok egymással? Miért kellett így megalázni?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy tipikus alfahím lány.Egy tipikus elkényeztetett gazdag liba.És egy vele ellentétes természetű lány.Egy csendes visszahúzodó "szerencsétlen" lány.Kedves jófej minden bár nem beszél sokat.Inkább csak elvan magába.Na szóval tesi órán egymás mellett öltöztek és véletlen leverte a gazdag lány új ruháját a földre.Rögtön felvette de közben ez a liba el lökte.Bocsánatot kért és felállt erre még arcon is köpte meg pofon vágta és még többször lelökte a földre.Meg elhordta mindennek.Szegénynek könnybe szaladt a szeme.Ott mindenki előtt így meg kellett alázni.Senki sem segített neki mert mindenki fél attól a r.ohadéktól.Én ha nem lennék ilyen kicsi meg törékeny biztos szétvertem volna.Kb szétrobbanok az idegtől ha eszembe jut :/

Mit lehetne az ilyenekkel csinálni?


2015. ápr. 5. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok!Szemét egy kiscsaj, sajnos tényleg le van védve a pics@ja, és a sleppje mellé áll, mert akkor ők is jó jegyet kapnak, ponthatárokat igazítanak a dolgozataikhoz.Ez van, de már tényleg nagyon érik neki a pof@nverés.Kiszemelnek valakit és ilyeneket szól be, hogy te leszel a következő, meg kicsinálunk.Már négyen mentek el az osztályból a tanárok meg szemethunynak fölötte.Számalmas kis prosztó ge@i, pont ahogy kinéz!
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!