Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy menjek oda a tanárhoz,...

Hogy menjek oda a tanárhoz, hogy segítsen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó napot kívánok tanárúr(/nő) azt szeretném kérdezni, hogy tudna segíteni xy dologban?


Jó napot tanárúr(nő), tudna segíteni, mert nem értem az xy dolgot(vagy feladatot)

2015. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia,ha nem segítesz pórul jársz
2015. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nembiztos, hogy ráérnek foglalkozni veled.

Odamész és:

Jó napot, ön szokott korrepetálást tartani?


1. Igen

-És mikor

-Kedd délután...


2. Nem

-Azért köszönöm, csak sajnos nem értem ezt az anyagrész.

-Nem olyan nehéz, csak figyelni kéne órán és elolvasni...

2015. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A "nem"-re azt kell kérdezni, hogy "tud-e ajánlani tanárt a környéken, aki elvállalna különórában?"
2015. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én óra végén megkerdeztem valamit a tanártól az meg leorditja a fejem. Úgy hogy én sehogy se kérdezném meg.
2015. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést a zavarásért tanár úr/nő! Azt szeretném kérdezni hogy van e esetleg ideje hogy elmagyarázza nekem az xy témát mert nem értem és szeretnék tenni valamit ellene
2015. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A tanárok szerintem meg örülnének is neki hogy valaki a mai világban odamegy es rákérdez egy dologra.sztem igy!

Tanárúr/nő ráérne egy percre?

-Persz fiam /lányom mondd csak!

Szeretném megkérdezni ,hogy az xy anyagrészt el e tudná nekem valamikor magyarázni?

Persze nagy örömmel!

:-)

2015. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már sehogy. Múltkor óra után oda mentem tanarhoz udvariasan megkértem, hogy segítse. Erre azt válaszolta, hogy most nincs ideje. Utána ki jön a tanáriból, tőlem 2 méterre el kezd telefonálni utána meg sétálgat a folyosón.
2015. ápr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!