Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kellene tennem egy ilyen...

RedJohn80 kérdése:

Mit kellene tennem egy ilyen furcsa helyzetben? Kérem valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam,akibe beleszerettem. Jó barátok vagyunk,tavaly szeptember óta. Most kezdjük a tizediket,16 évesek vagyunk. Egy kerületben lakunk, mindig együtt utazunk hazafelé is amikor iskola van. Minden osztálytársam, a barátaim is azt mondják hogy nagyon összeillünk, tetszem neki meg ilyenek. Eleinte számomra csak egy barátságként indult,és régebben 2 másik osztálytársnőmre hajtottam,akik mindketten az ő barátnői is, bár akkor még nem voltak azok. Eléggé bunkó voltam az emberekkel,de valahogy úgy éreztem hogy én tetszem neki. Ez be is igazolódott, egyrészt ő maga mondta˛˛nekem akkor is bejössz,én akkor is nagyon bírlak" valamelyiket mondta a kettő közül. A reakciói is ezt árulták el, mindig elpirult ha összehozták velem stb. Mindig megbocsájtott, ha vétkeztem ellene, sokat beszélgettünk. Aztán, felhagytam a másik két csajjal,mert nálam elmélyült ez a barátság, gondoltam simán összejövünk mert én is tetszem neki. Egy frászt. Mikor elkezdtem vele máshogy viselkedni:egyáltalán nem szóltam be neki még viccből sem,kerestem a társaságát,megvártam a korrepetálása után, megvédtem ha valaki beszólt neki és adtam a jeleket. Csakhogy ekkor mintha megfordultak volna a szerepek, egész máshogy kezdett viselkedni ha melléültem egy órán, azt mondta hogy nem tud tőlem figyelni,folyton beszól nekem(viccből persze, de néha elég durvákat), és azt mondta hogyha említettem a témát, hogy nekem ne ő kelljen,hanem a másik kettő,ne akarjam elrontani a barátságunkat,mert ő sem tenné és stb., de a reakciói még mindig ugyanazok velem kapcsolatban. Ellentmond saját magának, mert ugyanúgy elpirul és hasonlók. Aztán jött a szülinapja és vettem neki egy szerelmes Mickey egér plüsst, mert az a kedvence. Elé vittem a gyakorlati helyére miután végzett ott vártam. Együtt mentünk haza,de az ajándékomat szándékosan nem nézte meg egész úton, csak kifogásolta hogy miért ilyen szerelmes szatyorban adom. Aztán Mikor hazamentem és írtam neki Facebookon hogy remélem tetszett az ajándék, meg hogy csak el akarom nyerni a szívét,azt írta hogy nem vagyok százas, felejtsem ezt el, picit hagyjam békén mert most nyugalmat akar mert már beleunt....Mit tegyek most? Hogyan kéne vele viselkednem?Úgy ahogy az elején megtetszettem neki olyan bunkón?

2014. aug. 5. 18:31
 1/1 djn válasza:
SZerintem legy onmagad mindenkepp,tedd amit a szived diktal,de azert termeszetesen ne esz nelkul.Szerintem teljesen jol csinaltad eddig.Az,hogy egy-egy helyzetre furcsan reagal,lehet tobb okbol kifolyolag is,lehet,csak fel ezektol az erzesektol,de arra is van esely,hogy nem vonzodik hozzad megsem,vagy fel, hogy erre ramehet a baratsag.Vagy szimplan o se tudja meg mit akar.Mindenesetre tartsd tiszteletben a donteset,tegyel ugy,ahogy kerte,most pihentesd dolgot. Aztan kerdezz ra egyenesen a dologra,legyel oszinte. Es ha akkor is elutasit,akkor ezt kell elfogadni valasznak. De mindig ugy viselkedj masokkal,mint ahogy te varnad forditott helyzetbe,vagy ami neked jol esne,ugy nem nyulhatsz melle,mert ha egymasnak valok vagytok,ez bejohet,ha meg nem,akkor meg nem vesztettel semmit,mert meg mindig lehettek joba.Remelem kedvezoen alakul a helyzet! :)
2014. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!