Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki segitsen MIT TEGYEK DE...

Valaki segitsen MIT TEGYEK DE KOMOLYAN?

Figyelt kérdés
Van egy erőszakos osztálytársam aki senkivel se foglalkozik meg semmi.És tegnap ököllel behúzott a fejembe. ÉS LÁNY VAGYOK.Bejelöltem az annyát faceen elmondjam neki, hogy beszéljen vele mert nem ez volt az első ilyen hasonló eset.
2014. okt. 3. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezt nem látta senki? Mert jobb lenne ha esetleg facen aki látta, mind írna neki, nem csak te, mert még rádfogja az anyja, hogy hazudsz. Ofőnek is elmondanám, mert ez már olyan súlyú. Ököllel egy lánynak????....
2014. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem az osztályfőnöknek szóltál azonnal? Vagy Te magad okoztad ezt a behúzást? Utólag nagyon nehéz igazságot tenni. Az anyjának (nem annyának) meg hiába mondod, valószínűleg védeni fogja a gyerekét.
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is, szólni kell az osztályfőnöknek, aki jó esetben tovább küld az igazgatóhoz, így neki is el kéne mondanod, mi történt. Ha többen látták, az még jobb.

Másodszor. Annak marhára nem látom értelmét, miért jelölted be az anyját... Nem az anyjával kell beszélni, hanem a tanárokkal/igazgatóval, aki majd utána beszél a gyerek anyjával.

2014. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látta 2 tanár is és semmti se csináltak meg a barátnőm látta akivel éppen beszéltem.És az történt hogy mellettem verekedtek véletlenül belém rúgott az akivel verekedett és én szoltam hogy hagyjátok már abba és akkor huzott be
2014. okt. 3. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha két barom egymásnak esik akkor nem állunk közéjük, csak távolról bedobunk egy pajszert, hogy érdekesebb legyen a mérkőzés. Legjobb esetben egy időre mindkettő szépen lenyugszik.

Nem a te dolgod, hogy megneveld őket. Az szörnyű, hogy a tanár se és a szüleik se teszik. És a legjobb ha te is szemet hunysz fölötte és hagyod magad körül az egész világot megrohadni.

Ha pedig veszélyben érzed magad akkor javaslom egy rugós kés (vagy egy nagyobb körömreszelő) beszerzését. Nem kell (sőt kifejezetten tilos) villogni vele, de több önbizalma lesz tőle az embernek.

2014. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapszabály: egy anya sosem hiszi el, hogy a fia bármi rosszat tett. Másfelé lépjél. Ha legközelebb is behúz egyet, egyszerűen ájulj el, maradj a földön fekve. Aztán panaszkodj szédülésre, vagyis alaposan játszd túl magad. Erre meg fognak indulni dolgok a srác ellen hivatalosan is.
2014. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!