Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » ELEGEM VAN AZ OSZTÁLYOMBÓL!...

ELEGEM VAN AZ OSZTÁLYOMBÓL! Hogyan illeszkedjek be? Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Már alsóban is folyamatosan kavargott a sz@r, már akkor is balhé volt balhé hátán, feszültség feszültség hátán, valamit már nagyon régen elcsesztek az osztályunkban, gyanis egy olyan nap sincs, amikor valaki ne menne úgy el, hogy dühös/szomorú. De idén (azt sosem mondták el, hogy miért) valamiért engem kezdtek el kiutálni: elveszik a cuccaim, mindig elküldenek, vagy ha nem, akkor direkt nem szólnak egy szót se vagy levegőnek néznek, engem a balhékon kívül mindenből kihagynak, mindig beszólnak nekem, és amikor kérdezem, mi bajuk velem, nem válaszolnak, és elviselehetetlenül szemetek velem!!! És utálok egyedül lenni, főleg most, hogy eltűnt a fülhallgatóm (a zene mindig segítETT), de nem tudom, hogyan tudnék beilleszkedni! (anyukám azt mondta, nem visz át másik suliba, úgyis mindjárt itt a gimi.) De egyszerűen a lehető leggázabb osztályba kerültem, és nem tudom, mit tegyek. Hogyan illeszkedjek be??

2015. ápr. 9. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Probald normalisan megbeszelni veluk, ha nem megy akkor baratkozz masik osztalybeliekkel. Amugy hova valosi vagy? (Varos)
2015. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, ezekhez nem is éri meg beilleszkedni. Ha nincs lehetőség másik iskolába menni, akkor esetleg másik osztályba való áthelyezésre van?
2015. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!