Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be az...

Hogyan illeszkedjek be az osztályomba? :' (

Figyelt kérdés

Az osztály tele van jó fej lányokkal, mindig nézem őket, hogy milyen jó nekik, de nem nagyon merek odamenni hozzájuk, mert félek, elküldenek, és azt nagyon nem szeretem. Csak én vagyok magányos, de mit kell tennem, hogy befogadjanak? Szervezzek valamit? Ha igen, mit? Mit csináljak?? :'(

12/L



2015. ápr. 11. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, nem kell kétségbe esni. Nem tudom, mennyi ideje vagy az osztályban, de ha jól értem nem nagyon ismered a lányokat, és nincs nagyon barátod az osztályban.

Ez ellen csak úgy tudsz tenni, ha erőt veszel magadon és odamész a lányokhoz, lehet először furcsának fogják tartani, vagy néhányuknak nem fog tetszeni, de ha kedves vagy, nagy valószínűséggel nem fognak elutasítani.

Én is jártam már hasonló cipőben, mikor új osztályba kerültem. Először ijesztő, mert nem ismersz senkit, aztán elkezdessz beszélgetni néhány emberrel és így egyre több embert ismersz meg. Fel a fejjel, drukkolok neked

2015. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jol ismerem oket, elso ota az osztalytarsaim, nem vagyok uj. Es nem is voltam.
2015. ápr. 11. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én kislányként is ilyen voltam,mindenkitől külön váltam
2015. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz odamenni, csak ülsz kukán, mi a fenét vársz? Csoda történik? (nem fog)
2015. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Próbálj közelebb kerülni hozzájuk pl. kérdezd meg mi volt a lecke vagy mi lesz a következő óra és akkor majd ők is megkérdezik és majd elkezdtek beszélgetni és lám be is vagy illeszkedve :D te leszel az osztály központja :D ..... jó mondjuk én mondom és 6.-os vagyok de 6 éve együtt vagyok az osztálytársaimmal és még mindig nem vayok úgymond beilleszkedve...nincsenek barátaim,egyedül vagyok,senki sem fogad be, lenéznek, nem beszélek senkivel , egyedül Timi az akivel barátok vagyunk és ennyi :D Próbálj velük beszélni.... persze ne olyanokkal mint a :P :D Hajrá :D

12/L

2015. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél :)
2015. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!