Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új osztályomba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először az új iskolámban. Nem vagyok túl barátkozós típus, de nem is túl visszahúzódó. Eleinte még beszélgettek velem, kérdezgettek dolgokat, de délutánra már nem is foglalkoztak velem, ma meg szinte egész nap egyedül ültem, ha meg odamentem valakihez, egy fél percet beszélgettünk, aztán meg újra mással foglalkoztak. Nem az a célom, hogy a figyelem központjába kerüljek, de rosszul esik, hogy senki sem foglalkozik velem.

2014. nov. 6. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Keresd meg a legszimpatikusabb társaságot és amihez tudsz szólj hozzá. Ha úgy érzed ellenszenvesek keress egy másikat.

Ők próbáltak veled kapcsolatba kerülni, neked viszonoznod kell. Nem fognak sorba állni, hogy legyél a barátjuk.

2014. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!