Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános iskolások! Az...

Általános iskolások! Az osztályban nálatok is kialakultak a menők és a kevésbé menők (lúzerek) csoportja?

Figyelt kérdés
Nálunk ez eléggé nyilvánvalóvá lett hetedik osztályra, hogy a 12 lányból heten a menők, akik márkás cuccokban járnak, anyuci kedvencei, és már a bölcsödétől kezdve ismerik egymást, valamint nyalnak a fiúknak, hogy velük barátkozhassanak, míg mi, heten pedig vagyunk a lúzerek. Nem haverkodunk érdekből, nem balhézunk hanem tanulunk. A két csoport szinte teljesen elkülönült, gyakoriak a hevesebb viták is. A kérdésem az, hogy ez nálatok is így szokott-e lenni, és ha igen, mitől lett valaki menő, illetve lúzer?

2015. jan. 29. 18:04
 1/4 Trinka válasza:

én is hetedikes vagyok :)

nálunk is vannak menők és lúzerek de a nagyobb része a menő:DDD

lúzerből csak 2 van:D de igazából nálunk 3 csoport van...

a menők, az átlagosak és a lúzerek:)

2015. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is hetedikes vagyok

És nálunk is igy van

2015. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, bar en a menokbe tartozom inkabb. Luzerek nincsenek, max streberek. De nalunk mindenkinek min. 4.5 os az atlaga.
2015. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2000-2008-ig voltam általános iskolás, akkoriban is volt halványan egy kis csoportosulás, pl. jobban tanulók, kevésbé tanulók, szerencsére akkoriban nem volt ekkora lenézés, pasizásezerrel, szelfizés, hatalmas pasizás. Leginkább már középsuliban volt ez a csoportosulás: voltak a hangosan kajabálva beszélők, akik valami oknál fogva többnek érezték magukat, voltak a csendesebbek, voltak páran, akik a trendiségnek hódoltak, kitudja még, hogy hány ilyen klikk volt.

Az viszont száz, hogy most az OKJ-s képzésen egyáltalán nincs ilyen, persze vannak, akik dekoratívabbak, kicsit elszállva érzik magukat, de ugyanúgy lehet velük beszélni, mint bárki mással, nincs ekkora klikkesedés. A munka világában meg még ennyi lenézés sem lesz, szóval ez egy normális jelenség a suliban, ne aggódj :) Mindenki túlesett ezen.

2015. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!