Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek nem durva hogy 8....

Szerintetek nem durva hogy 8. osztályban ahova összesen 15-en járnak, a harmadik lány megy el szülni? Ráadásul az egyik lány gyerekének apukája szintén ott ül az osztályban és vigyorog tele pofával hogy 14 évesen már kölyke van?

Figyelt kérdés

De hogy még meséljek egy szép sztorit az osztályról (és az iskoláról): tanítási időben nyílik az ajtó két egyenruhás rendőr megjelenik és az egyik gyereket ott helyben előállították megbilincselték és elvitték. Kiderült körözték kábszer terjesztésért és késelésért.

De van olyan osztálytárs aki egyik napról a másikra köddé vált. Kiderült: fiatalkorúak börtöne.

Jó kis iskola mi?


2015. febr. 8. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rikárdó volt az?
2015. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi más.
2015. febr. 8. 13:02
 3/15 A kérdező kommentje:

Akikről itt meséltem mind rikárdó volt.

De nehogy azt higgyük hogy ha eltűnne a suliból az összes rikárdó akkor mintasuli lenne: van ott olyan nem rikárdó csaj, aki a világ ribije, mutogatni kéne.

2015. febr. 8. 13:03
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Írj egy cikket a kurucinfo-nak! :D
2015. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Á, nem akkora téma ez.

Szerinted más iskolákban mi folyik? Az átlag sulikról beszélek és nem elit iskolákról.

Már eljöttem egy másik suliból a sok rikárdó miatt, és tessék, ez ugyanolyan pepitában.

2015. febr. 8. 13:11
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Mindkettő elég szánalmas, egyrészt hogy valakinek 8.os korában gyereke lesz, másrészt meg hogy neked jelenleg ez a legnagyobb problémád, hogy más mit csinál az életével. Nálunk is voltak ilyenek, kit érdekel? Innen is vittek el drogdílert... és akkor mivan? Meg is érdemli ha ilyen hülye hogy drogozik. Én a saját életemmel vagyok elfoglalva, nem máséval.
2015. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ja ha nejed mindegy hogy egy olyan ember ül melletted 1 méterre aki már késelt, akkor ehhez nem tudok hozzászólni.

És ha rosszul nézek rá (szerinte) és legközelebb engem késel meg?

2015. febr. 8. 14:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt ilyen, igaz egy lány csak, de az is durva már. Később öngyilkos évfolyamtárs is volt, vonat elé vetette magát (ha jól emlékszem ráadásul bagatel ügy miatt, talán mert bukásra állt egy tantárgyból). Később a középsuliban pár retardált beakart állni vagy nem tudom mi volt a cél és mérgező bogyókat ettek, kórház, majd gyomormosás várta őket, örülhettek, hogy túlélték.


És akkor még mindig csak a felszínt kapargatom, szóval lenne mit emelni az oktatás színvonalán általánosan is.

2015. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ui: fehér volt mind.
2015. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Aztadurvaéletbe!

Hát kívülről nézve biztos röhögnék,de nem lennék a helyedben.

2015. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!