Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? ↓ többi...

Mit tegyek? ↓ többi lent ↓

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim folyton kiközösítenek. Nem tudok semmit se tenni mert már eleve nem hisznek el semmit se nekem mert egy ember nem tudom hogy miket terjeszt rólam... Egy barátnőm van akivel mindig összeveszünk e-miatt. Elfogok menni abból a suliból de addig is mit tegyek?

▶Értelmes válaszokat lécci◀



2015. ápr. 19. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok rosszindulatú ember van,mindig ki kell közösíteni egy őszintét,aki lehet a bűnbak,lehet a hazug,lehet a hülye,és még napestig sorolhatnám,hogy mikkel közösítenek ki embereket.


De viszont az már kétséges,hogy miért nem hisznek el neked semmit.Ez nagyon durva,elhitelteleníteni valakit vagy nagyon buta társaságban lehet,olyanoknál,akik nagyon hiszékenyek,vagy pedig bizonyítékokkal.


Tehát te vagy nagyon hülye társaságba kerültél,vagy tényleg van okuk arra,hogy ne higyjenek neked.Bár ha utóbbi lenne,akkor nem itt panaszkodnál.


Amit tehetsz:

Nem törődsz velük,ami szinte lehetetlen,vagy kerülni próbálod az összes konfliktust,és beszürkülsz.Hallgass zenét szünetekben,menj ki a friss levegőre...

2015. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. én mindenkivel vagyon kedves vagyok de ők úgy viszonozzák hogy kiközösítenek. Mindenkinek segítek amiben csak tudok de mindig én vagyok a sz@r... igen nagyon hülye társaságba kerültem :/
2015. ápr. 19. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
legyél magántanuló
2015. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Egy barátnőm van akivel mindig összeveszünk e-miatt"

Mi miatt vesztek össze?

2015. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem Fejér megyében laksz véletlenül? Nekem van egy ilyen oszt. társam
2015. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! azon veszünk össze hogy pletykákat terjesztenek róla az osztálytársaim és a barinőm már nem nagyon bízik meg bennem mert elhiszi
2015. ápr. 23. 19:31
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös nem ott lakok
2015. ápr. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!