Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért van az hogy én mindenkihe...

Laurka2000 kérdése:

Mért van az hogy én mindenkihez akit megismerek túlságosan kötődöm? Többi lent. ↓↓↓↓↓↓↓

Figyelt kérdés
mindig haegismerek valakit aki idősebb nálam de főleg aki olyan 16-25 éves, azokat rögtön ugy megszeretem, hogy mikor elbúcsúzok tőlük mindig sirok akkor is ha csak egy-két napja ismerem őket, es egybol felnézek rájuk, es kicsit ki is akarom őket sajátítani. .... ezt most azért kérdezem mert most voltam egy táborban ahol cspatok voltak es 16-25 év körüli vezetők es nagyon megszerettem őket pedig alig beszeltem velük.....es amit mondtam hogy túlságosan kötődöm hozzájuk. .....meg az edzőimhez is....és ahogy egy rosz szot szolnak hozzám, akkor is ha nem is akarnak vele megbantani , mar rögtön erőlködnöm kell hogy ne sirjam el magam, es utana este mindig sirok......mert van ez? és hogy tudnék rajta csak annyit változtatni, hogy ne csalodjak emiatt állandóan?

2014. júl. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert nincs senki, akihez kötődhetsz. Szülő, tesó, barát. Szeretetre vágysz. Nálam ez van, nem ismerem a körülményeid, csak tippelni tudok. Meg kell tanulnod, hogy az emberek szabadok, nem tudsz senkit magadhoz láncolni, de ha önmagad vagy, akkor egyszer találsz olyan embert, aki szívesen van veled mindig. :) Persze más oka is lehet. Remélem segíthettem. 17/f
2014. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első beírót olvastam, jókat ír. Annyit teszek hozzá, javaslom, légy résen, mert angyon aljas a legtöbb ember. Tehát épp elég baj, ha az ember túlságosan kötődik másokhoz, de ha evvel együtt még tőlérzékeny is ,mint te, plsuz ha figyelembe vesszük, hogy rosszindulatú a legöbb ember, akkor ez szó szerint drámai, amin kersztülmész, és egyre brutálisabb élmény lesz neked - ezért még most ,időben kezdj el dolgozni ezen vonásaidon, különben nem biztos, hogy túléled, ah ilyen maradsz.


Szép dolog a cizellált lélek, és meg is maradhatsz ilyennek, ez értékes vonás, de KIFELÉ KEMÉYNEK KELL LENNED -EHHEZ NEM KELL KÜLÖNÖSEBB SZEREPJÁTÉK!! Anélkül is lehet keménynek lenni, amikor kell. ÉS ÓVATOSNAK.


Sajnos ez egy pokol, a földi élet, de azért van ,h tanuljunk, lekileg fejlődjünk ezáltal is, és garantálom neked, hogy nem annyi a létezés, amit az érzékszervek közvetítenek - ahány élőlény ,annyiféle érzékszerv - hogy is közvetíthenének az érzékszerveink abszolut valóságot?? Az elektromágneses hullámtartományból már sokszoros rezgéstartományt érzékelünk mászerekkel, amőgy minden végtelen, ez a tartomány is, és a variációk száma is végtelen. De ha csak ezt nézed meg, már az is arra utal, hogy mennyire nagyon picike részét látju kszemünkkel a valóságnak!! Épp így hallásunk stb...


Tehát ez is mutatja: eza földi pokol közel se a valóság, tehát megnyugtatlak, a tudat/lélek a valóság, a test cska eg yruha, amire ettől még nagyon is vigyázni kell! Az öngyilkosság épp úgy károkozás, mint más bántása, megölése, thát sose tedd, ha megfordult volna a fejedben ilyesmi! Nem old meg semmit ,mert nincs halál! A tudat végtelen darab testben tapasztal, él, létezik, sosem hal meg,m tehát nem tudsz kilépni adott szenvdésből, HANEM CSAK VÉGIGTANULNI TUDOD, ÉS AKKOR MÚLIK EL!!


__________


Amennyiben egy szerepjátszó pszichológus vagy, mint a fórumra írók legalább 20%-a a vonatkozó szekciókban, akkor is tanítottam neke dvalamit, lehetsz akár 50, vagy 80 éves pszichológus. Ha pedig az vagy, amit érzékeltetsz: egy bizonytalan fiatal, akkor meg azért hasznos ,hogy elgondolkodtatalak.


NE HIGGY SEMMIBEN, CSKA MAGADBAN! A HIT TÉVŐTRA VISZ, MANIPULÁLHATÓVÁ TESZI AZ EMBERT!


NE LEGYÉL HITETLEN SE, EZT JAVASLOM.


JAVASLOM, HOGY TAPSZTALJ ,GONDOLKOZZ, ÉREZZ, ÖSSZEGEZZ, FILOZOFÁLJ, FEJLODJ - ez által érted meg a doglokat és jutsz előbbre , tőúl a szenvedéseken, "idővel". Bár az idő is illuzio.


[link]


[link]

2014. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj, ne aggódj! A sírógörcsök tinikorban természetesek is lehetnek. Fejlődőben van most nálad a hormon- és az idegrendszer. Ilyenkor az ember még nem találja önmagát...


Egy kicsit régmúlt önmagamra is ismerek Benned! :)

2014. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindannyiotoknak nagyon hasznos volt amit irtatok!!!!! tényleg nagyon hálás vagyok!!! jól latjatok a helyzetet!!!!! megpróbálom megfogadni amiket mondtatok!!! :) :) :)
2014. júl. 16. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!