Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek megszívassam? És...

Szerintetek megszívassam? És ha igen akkor milyen ötlet lenne jó?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az,hogy szeretnék "láthatlanul" megszívatni 3 osztálytársamat.Az a gonfom velüm,hogy:

1.becsapott,átvert többször is.

2.Elfecsegte legféltettebb titkomat mindenkinek.Azon a napon végig sírtsm.

3.Hazudik össze-vissza.Lealacsonyító modon beszél velem.


Egyik emberrel se voltam joba talán a 2.essel egy ideig



2015. ápr. 19. 17:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Utoirat:fiú vagyok
2015. ápr. 19. 17:46
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én megszívatnám őket.
2015. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valami ötlet?
2015. ápr. 19. 17:50
 4/11 anonim válasza:
18%
Vágd szájba mind a hármat negyenként! Ha már fiú vagy, ne viselkedj ugy mint egy lány! A lányok szoktak kicseszni egymással!
2015. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

- Hagytad magad becsapni, átverni többször is, ráadásul ugyanannak a személynek.

- Elfecsegted a legféltetteb titkodat egy osztálytársadnak (aztán végigbömbölted a napot, mint egy kislány)

- hagyod, hogy lealacsonyító módon beszéljenek veled


Lúzer vagy. Ne a többiekt szivasd "láthatatlanul" (azaz titokban, sunyi módon, gyáva szar módjára) hanem a saját nevetségesen gyenge jellemeden dolgozz, mert ha ilyen maradsz, akkor mindig lesz olyan ember a környezetedben, aki beléd törli a lábát, mert tudja, hogy te úgyis hagyni fogod, nyuszi vagy, nem mersz tenni semmit.

2015. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Ha bajod van valakivel, mond a szemébe, ha mér fiú/férfi vagy.


Nekem is volt egy osztálytársam gimnáziumban, aki össze vissza hazudott rólam minden félét, amikor 1 hétig nem voltam suliban, mert síelni voltam. Amikor visszamentem a suliba, számon kért néhány osztálytársam, én elmondtam nekik minden normálisan és megértették. Igazából magát szívatta meg, mert hazugnak bélyegezték és utána már alig kedvelte valaki. Utána persze folyton megpróbált keresztbe tenni, de egyszer meguntam és finoman a földre vittem, semmi baja nem lett, de attól még fájt neki, erre jó az aikido :D elmondtam neki, hogy ha tovább folytatja, azt éri csak el, hogy mindenki megutálja. Fel is fogta és megváltozott.


Összefoglalva ne gerinctelen módon próbálj meg visszavágni, hanem először is próbálj meg vele értelmesen beszélni hátha felfogja, ha meg bunyózni akarsz, akkor szemtől szembe, légy férfi

2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Verekedés nem kenyerem.de beszélnk veük nem igen lehet
2015. ápr. 19. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd őket, tudod okos enged, szamár szenved. Velem is volt már olyan, hogy szólogatott be gyerek, 1 másodperc alatt földre vihettem volna és kitörhettem volna a kezét, de csak nevettem rajta és elmentem? Ez a legjobb, ha nem tőrödsz velük, megunják. Nem tudom mi volt a pontosan az összetűzés, de ha már ennyin ennyire felhúzod magad, nagyon keserű életed lesz
2015. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel vert át?
2015. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenfelevel.es meg neki allt feljebb.
2015. ápr. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!