Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már most nagyon hiányoznak....

Már most nagyon hiányoznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma volt a ballagásom és most így este leesett, hogy vége. Annyira imádtam ezt a sulit, az osztályt. 13 évig együtt voltunk, 5 évet a gimiben és nagyon megszerettem mindenkit, olyan jó volt, minden nap ment a nevetés a móka és ennek vége. Annyiszor megtettem az utat a suliba, úgy megszoktam és fel sem fogom szinte, hogy többet nem kell mennem. Jövő héten érettségi, utána nagybetűs élet. De most úgy érzem kitéptek belőlem egy nagy darabot, a második otthonom volt a suli és az osztálytársaim a családom :(
2015. ápr. 30. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg mikor én ballagtam el se sírtam magam. Hatalmas vigyorral az arcomon kiléptem a suliból, anyámék hazamentek kocsival én meg még utoljára hazabuszoztam a legjobb barátnőmmel. Örültem, hogy vége a szenvedésnek... Nekem miért jutott mindig szar osztály? Másnak meg a legjobb? Ez igazságtalanság... bocsi, hogy itt élem ki a dühöm... :D De beilleszkedni nehezebb mint az emelt szintű érettségi...
2015. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
nyugi, emberke:) biztosan találkoztok még, tartjátok a kapcsolatot nem? jó, hogy ilyen jó emlékekkel ballagtál el
2015. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, rendben leszel. Szombaton 1 éve lesz, hogy ballagtam. Ennél nehezebb csak az érettségi utáni este lesz, akkor fog leesni, hogy tényleg vége. Addig meg találkoztok az írásbelin, szóbelin. Én néha napján összefutok velük vonaton, többen egy suliba járunk. Velük akár naponta is találkozom. De néha eszembe jut, hogy milyen volt régebben. Nekünk az utolsó év volt, amikor Közelebb kerültünk, de így is nagyon hiányoznak. Az élet viszont megy tovább nélkülük is. Új iskola, új osztály, új barátok, új szokások. Minden más, de nem rossz. Néha eszembe jut, hogy milyen volt, hogy hiányoznak. Sírok egy kicsit és jobb lesz. Istenem, most vissza akarok menni. Nem akarok sírni..:( Sok szerencsét az érettségihez és fel a fejjel! Ügyesen!:)
2015. máj. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normalis, hogy most igy erzel. Sablon szoveg, de idovel jobb lesz es majd mosolyogva fogsz visszaemlekezni az egyutt toltott idore!:) Ez az elet rendje, semmi nem tart orokke. Akikkel joban voltal veluk pedig akarmikor talalkozhatsz(persze az mar nem olyan, de akkor is) :)

Minden jot neked es sok sikert az erettsegihez!:)

2015. máj. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek! :) megpróbálom magam túltenni rajta :)
2015. máj. 1. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted, főleg azért, mert én is tegnap ballagtam. Annyira irreálisnak tűnt az egséz, még most sem fogtam fel, hogy már soha többé nem buszozok be a suliba, nem ülhetek le a haverok melle a helyemre, nem tudjuk szidni a tanárokat, nincs több dolgozat, nincs több utált óra, aminek csak a végét vártuk. Nincs az, hogy történik valami és alig várom, hogy másnap hátra forduljak és elmeséljem. Utána még találkozhatunk, de az már nem ugyanaz. Vége a suli rádiónak, tegnap fél 12kor csengettek nekünk utoljára, ez jelezte, hogy indul a ballagás, és nekünk már befejeződött a gimnázium. Amikor bejártuk az iskolát, az is inkább olyan volt, mintha csak sétálnánk az épületben, és nem elbúcsúznánk. Hihetetlen, hogy 4 év eltelt. Este nézegettem a képeket, a tablóképeket, amiket ajándékba adtunk... és hát még most sem hiszem el, hogy vége. Az összkép mellet az olyan apróságok is hiányozni fognak, mint a suli büfé, a lyukas órák, a lógások. És az, hogy voltak olyan élmények, ami miatt elég volt egy szó, egy tekintet, és alig tudtuk abbahagyni a röhögést.De ennek vége. Azért is rossz ez a helyzet nekem, mert ez olyan "semmi". Mintha nem tartoznék sehova, középsuliba már nem járok, egyetemre meg még nem. De az élet megy tovább, nem szabad leragadni a múltban. De akkor is nagyon hiányzik.
2015. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Nézd meg a Forrest Gump-ot :)
2015. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Átérzem. Én is gyönyörű éveket töltöttem el itt és én sem tudom felfogni, hogy az a falusi kis 14 éves, aki belépett az első napon az osztályba, most ki is lépett onnan egy teljesen más emberként. És nem jön többé vissza, maximum érettségizni hétfőtől. Nem teszem fel többet a lábam a padra, nem dekorálom többet a füzeteimet, nem imitálom többet, hogy jegyzetelek. Nem lesznek olyan hangulatú estéim, mint itt. Nem pöccintjük a csikkeket a suli mellé. Otthagytuk őket. Nem fog már a diákdiri választáson az egész iskola egy tömbként táncolni és nem fogunk már hajnalban részegen betántorogni az osztályba. Furcsa belegondolni, hogy az az egység, ami mi voltunk, most megszűnt létezni. Persze nyilván lehet találkozni, de olyan hatalmas gimis bulik már nem lesznek. És ez egyszerre fáj, mert ki tudja, mit is hoz a jövő, fogom-e még ilyen fiatalnak érezni magam, viszont másrészt örülök, mert ezek a szép emlékek mind az enyémek. Soha nem fogom elfelejteni és nem tudom szavakba önteni, mennyire hálás vagyok, hogy pont ide vettek fel.


Most pedig megyek egyetemre, ahol magamat ismerve még felelőtlenebb leszek, és nem lesz ez nagybetűs élet. Előtte viszont le kellene nyomnom valami érettségit. Tanulni kéne.

2015. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!