Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Levelet írnék év végén a...

Levelet írnék év végén a tanáromnak. Szerintetek pikkelni fog rám? Rossz vagy jó ötlet? Több infó lent.

Figyelt kérdés

Van egy kedvenc tanárnőm, akinek az óróján mindig nagyon figyeltem, és szerintem ő is eléggé kedvel engem, megreckírozom, hogy legjobban az osztályközösségből. Én közben feleltünk hétről hétre és nekem volt más miatt jegyem és ő azt hitte mindenki felelt belőle. Nem szóltam, hogy én nem. Nagyon bánt. Év végén szeretnék írni egy levelet neki, amit bedobnék a postaládájába [egy nagyobb barátnőm tudja hol lakik], amiben leírnám a véleménye, az órákról és bocsánatot kérnék egy két bakimért. Megsértődik szerintetek? Dg utálni jövő tanévben? Vagy nyalásnak veszi? Mert egyáltalán nem akarok benyalni neki... Segítsetek kérlek.


13/L



2015. máj. 1. 11:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Év közben*

Vagy utálni....?*

2015. máj. 1. 11:28
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
felesleges.
2015. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz írni? Nem értem, tényleg felesleges.
2015. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagy érdeklődéssel fogja végigolvasni a levelet, tetszik majd neki a hozzáállásod. Az a fontos, hogy a hangvétel tegye világossá, hogy őszintén kedveled, és nem hízelgés a célod. Az biztos, hogy többre értékel majd, jobban odafigyel rád a jövőben.

Akár még egy jó barátság is kialakulhat belőle, persze később, ha már nem fog téged tanítani.

2015. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Ha ennyire kedvelted, majd ballagáskor írj neki egy köszönőlevelet. Addig csak nyalizásnak tűnhet.
2015. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
totál felesleges.
2015. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Sztem ez nagyon édes :) Nem hiszem, hogy nyalásnak venné. Egyébként tényleg felesleges a levél olyan szempontból, hogy tök mindegy az az egy jegy. Viszont a tanárnak jól esne szerintem.
2015. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne felesleges szerintem, mert elég sok mondani valóm van, amit szemtől szembe nincs alkalmam elmondani.
2015. máj. 1. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
puncskocka...Az ilyenek nyalnak be később a főnöknek is. Gáz vagy.
2015. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%
Szerintem ez aranyos, nyugodtan írj levelet. :) Nem fog megsértődni, és egy ilyen baki ne bántson. :) Nálunk is az volt, hogy az egy-két felelésnél véletlenül kimaradt ember év vége felé vagy jövő tanévben bevallotta a tanárnak, hogy kimaradt. És nem haragudott miatta. :) Azt gondold csak végig, hogy mit írsz le, mert ha szemtől szemben nem mered elmondani, nehogy aztán jövőre kínosan érezd magad a levél miatt esetleg.
2015. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!