Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van különbség az osztályozó...

Van különbség az osztályozó és pótvizsga között?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és a hiányzások miatt lehet megvan a 30% több tantárgyból.

kb. 210 órát hiányoztam de én szerintem nincs semmiből 30% de jövőhéten kiderül



2015. máj. 1. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Osztályozóra akkor küldenek, ha sokat hiányzol, illetve kevés a jegyed.


(Vagy egyik iskolából átmész egy másikba, ahol például több óraszámban vették az angolt, vagy nem volt olyan tárgyad, ami ott van.

(több óraszámot úgy értem, hogy pl neked heti kétszer volt,másik sulinak heti négyszer és akkor annak a különbségét kell megcsinálni)) felfogtam, hogy nem erről van szó, csak leírtam.


Míg pótvizsga akkor van,amikor ott voltál rendesen ( tehát hiányoztál, de mondjuk keveset.) jegyed van elég, de az átlagod nem éri el valahol a 2,00-at, nálunk 1,75-öt.

2015. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jav:Illetve, amikor kevesebb az óraszámod, de volt olyan órád, akkor annak azt hiszem különbözeti a neve.
2015. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Osztályozó vizsga azért van, hogy le lehessen téged osztályozni. Hiányzások vagy egyéb okok miatt nem született elég jegyed, ami alapján értékelni lehet az éves tevékenységedet. A pótvizsga azért van, hogy kapjon még egy esélyt, aki egy évig szabott dolgozni.
2015. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pótvizsga azért van,

hogy aki megbukott

vlmből mehessen javítani

2019. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen más

a kettő

2019. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!